Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Úroveň mezilidské komunikace zvýší kurzy Vztahy jinak - Libuše Jíšová. Poradna, lektorská činnost a semináře vycházejí z individuální potřeby řešit potíže mezi partnery, rodiči a dětmi, mezi dětmi a učiteli nebo mezi kolegy v práci i v poznání osobních problémů a staví na více než dvacetileté praxi a osobních i pracovních zkušenostech.
Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
THERMATIC Ing. Jan Nohava
Na revize plynu, plynových zařízení, kotlů a revize tlakových nádob, parních kotlů, kompresorů se zaměřuje Ing. Jan Nohava - firma THERMATIC. Klientelu má především v lokalitě Kroměříž, Zlín, Vyškov, Prostějov - Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský kraj. Ze zákona je nutné provádět revize a kontroly plynových a tlakových zařízení ...
Pořádání a realizace rozvojových programů a projektů pro management, firmy a organizace. Nabídka seminářů a tréninků pro managery a obchodníky. Vývoj a realizace projektů na podporu inovační výkonnosti firem a organizací. Nabídka vzdělávání v oblasti mediace.

Služby: -výuka jazyků v různých formách kurzů - firemní, individuální, veřejnostní. Výuku řídí zkušení vysokoškolsky vzdělaní lektoři -překladatelský servis do a z většiny evropských jazyků -překlady se soudním ověřením – překlad ověří soudem registrovaný tlumočník, který jej opatří kulatým razítkem.

Taneční škola: - kurzy tance a společenské výchovy pro mládež, začátečníky, pokročilé - pořádání tanečních soutěží. Svatební salon Vivien: - půjčujeme svatební šaty, společenské šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, svatební ozdoby.

Počítačové služby. IT, PC, HW, SW: -služby a software pro státní správu a samosprávu, školy, rozpočtové a příspěvkové organizace, Gordic" -hardware, software -školení uživatelů (nejlépe přímo na pracovišti uživatele s jeho PC i programy) -instalace software, ekonomický SW -softwarová údržba PC -komplexní služby pro organizace bez ...

Sdružení pro podporu kultury neslyšících a přibližovat ji slyšícím. Pořádání seminářů a přednášek, módní přehlídky.

Kurzy, školení v oblasti personalistiky a pracovního práva.

Vzdělávací agentura: - semináře - poradenství. Pořádá odborné kurzy z oblasti pracovního práva, daní a sociálního pojištění. Poskytuje pracovněprávní poradenství.

Pořádání: -kurzy, školení, rekvalifikace: -firemní vzdělávání -projektová činnost -agentura práce -outdoor -team building -účetnictví -poradenství -obchodní zástupce -průvodce cestovního ruchu -pečovatelka o děti -sociální pracovnice -jazykové kurzy -počítačové kurzy Autorizované tréningové ...

Výuka jazyků - angličtina, ruština. Výuka hry na klavír.

Poradenství výpočetní techniky Kurz obsluhy počítače.

Vzdělávací agentura. Pořádání odborných seminářů.

Technická služba požární ochrany: - požární ochrana a bezpečnost práce. Oprava, revize: -hasící přístroje -požární hydranty. Prodej: - hasící přístroje - požární hadice - tlakové spojky. Projektování k bezpečnosti staveb.

Kurzy angličtiny pro začátečníky a pokročilé. Překlady do a z angličtiny.

Doučování angličtiny v Rousínově, Vyškově, Slavkově. Individuální výuka ve firmách i pro jednotlivce - dojedeme k Vám a učíme u Vás. Efektivní techniky dokučování angličitny, konverzační procvičování, důraz na angličtinu v praxi.

Kosmetické studio. Kosmetické služby: - permanentní make-up - prodlužování řas, trvalá na řasy - úprava, barvení obočí a řas - třpytivé tetování, tattoo - nehtová modeláž, gel-polish. Kurzy: - tetování, prodlužování řas, základy modeláže nehtů.

Pořádání - zájezdy za potápěním Kurzy - potápění Prodej, půjčovna: - potápěčská technika.

Vzdělávací společnost - realizace tréninků - koučink jednotlivých týmů - školení manažerů. Vzdělávací a rozvojová společnost .

Kurzy - anglický jazyk - výuka českého jazyka pro cizince.

Překladatelská a tlumočnické činnost Výuka - anglický jazyk

Kurzy - zumba pro dospělé i pro děti - orientální tance.

Služby: -pořádání kurzů -kurzy -kurzy pro studenty -kurzy pro firmy.