Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Úroveň mezilidské komunikace zvýší kurzy Vztahy jinak - Libuše Jíšová. Poradna, lektorská činnost a semináře vycházejí z individuální potřeby řešit potíže mezi partnery, rodiči a dětmi, mezi dětmi a učiteli nebo mezi kolegy v práci i v poznání osobních problémů a staví na více než dvacetileté praxi a osobních i pracovních zkušenostech.
Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Technik bezpečnosti práce Služby: - technik požární ochrany - služby požární ochrany - školení bezpečnosti práce

Vzdělávání, kurzy: - jazykové, počítačové a managerské. Pořádání odborných kurzů pro pedagogické pracovníky, lékaře a veřejnou a státní správu.

Činnost: - výuka anglického jazyka pro děti E-shop: - knihy, CD, DVD pro výuku angličtiny

Vzdělávání a personální poradenství: -Soustřeďujeme se především na finanční sektor, zejména bankovnictví -Vyhledávání pracovníků na manažerské pozice -Výběr pracovníků pro různé úrovně řízení -Audit personálního řízení -Manažerský audit -Analýza pracovních činností -Měření hladiny motivovanosti pracovníků ...

Školení, kurzy: -pro řidiče motorových přepravních vozíků včetně vysokozdvižných třídy I.a II., všechny druhy třída I. elektrické akumul vozíky třída II. vozíky se spalovacími motory -povinné doškolení a přezkoušení řidičů motorových vozíků (roční) -povinné technické kontroly motorových vozíků-všechny druhy -příprava ...

Služby: -realizace odborných kurzů, odborných stáži v ČR, zahraničí v oblasti gastronomie, cestovního ruchu, kadeřnických kosmetických služeb.

Dům techniky Pardubice spol. s r.o. zaměřuje svoji činnost: - na pořádání rekvalifikačních kurzů - vzdělávání v oblasti akreditovaných kurzů odborné způsobilosti - školicích akcí (semináře, konference) v odborně - technických oborech, legislativě a zdravotnictví. Pořádá též populárně - naučné akce pro veřejnost a pronajímá konferenční ...

koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej Chov domácích a zoologických zvířat a poskytování souvisejících služeb Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců Správa a údržba nemovitostí Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence Pořádání odborných kurzů, školení a jiných ...

Vzdělávací agentura: - jazykové kurzy - počítačové kurzy - akreditované kurzy - kurzy komunikace a rozvoje sociálních dovedností Překlady a tlumočení

Pořádání: -odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti nejrůznějšího zaměření. Poskytuje také poradenství, software a zabezpečuje zpracování dat a správu sítí..

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Systematická, komplexní a vzájemně koordinovaná nabídka celoživotního vzdělávání a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Podpora rozvoje celoživotního vzdělávání . Úzká spolupráce se sociálními partnery a všemi zainteresovanými orgány a organizacem.

Služby: -překladatelské -tlumočnické. Výuka: -angličtina, němčina -indivuduální i skupinové kurzy. Jazyková jednotřídka nově otevřená.

Služby: -revize -bezpečnost práce.

výuka angličtiny, překlady a tlumočení, výuka ruštiny

Dům dětí a mládeže. -volnočasové aktivity. -zájmové kroužky.

Specializujeme se na práci s dětmi a mládeží ve volném čase. Pořádáme letní a příměstské tábory. Nabízíme řadu sportovních, uměleckých, technických a zábavných akcí pro veřejnost.

Výuka první pomoci * Zdavotnické zabezpečení * Humanitární a sociální činnost * Senior doprava pro města Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Lanškroun

Pořádání: -zdravotnické kurzy, školení, semináře. -odborné konzultace v oblati první pomoci. Rekvalifikační kurzy: -instruktor první pomoci. -zdravotník zotavovacích akcí. Školící středisko Luže-Bělá.