Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Intenzivní jazykové kurzy formou soustředění: - angličtina, němčina, ruština - kurzy pro začátečníky i pokročilé - základy obchodní angličtiny - příprava k mezinárodní zkoušce (FCE, PET) - možnost organizace kurzů na objednávku. Místo konání: Přelouč, Pardubice. Firemní a individuální výuka: - angličtina - němčina - ...

- kurzy - jazykové kurzy Francouzštiny - víkendové kurzy SKUPINOVÉ KURZY : - celoroční - víkendové - letní Nabídka výuky francouzštiny : - na školách - ve státním a soukromém sektoru

Valinor professional systems: -vypracování systémového řešení profesionální dezinfekce a hygieny ve zdravotnickém zařízení s využitím znalostní databáze systému Valinor s vyhodnocením kritických a krizových bodů -realizace tohoto řešení včetně dodávek veškerých komponentů -proškolení osob pracujících s dezinfekčními přípravky v oblasti ...

Kurzy: - kurzy šité na míru potřebám klienta Assessment Centre, Development Centre - kurzy asertivní komunikace a řešení konfliktů - kurzy efektivní komunikace - verbální a neverbální - realizace výběrových řízení - personálně-psychologický servis - poradenství v oblasti lidských zdrojů - psychologické osobnostní posudky - ...

Nabízíme dětem a mládeži pravidelnou činnost, nebo jednorázové akce. Pořádáme kroužky, kluby, besedy, přednášky, kurzy, výlety, exkurze, výstavy, víkendové akce, letní tábory a soustředění.

Služby: -jazyková škola -pomaturitní studium Ústí nad Orlicí: Ostrov 1165 VÚB, a.s. Litomyšl: Smetanovo nám. 67 Vysoké Mýto: B. Smetany 3.

Služby: -poradenství -vzdělávání -kurzy.

Nabízíme semináře a školení v oblasti účetnictví, daní a právní problematiky, rekvalifikační a motivační kurzy.

Služby v oblastech požární ochrany a bezpečnosti práce - školení, zpracování dokumentace PO a BOZP, provádění kontrol, poradenství.

Služby: -instruktorka plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku (instruktor pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku).

Služby: -školící středisko. technické a profesní kurzy školení pro pracovníky především stavebních firem

Ubytování: -podniková ubytovna. Ubytovna: -16 lůžek -dvoulůžkové pokoje -bez WC** -umyvadla -cena za noc 60, -Kč. Služby: -pilotní průkaz -přeškolení na letouny -kurzy-kluzák -základy akrobacie. Pronájem: -letadla. Středisko vrcholového sportu: Petrušov 19 tel.:0462-324164.

Servis, oprava: - elektrické a ruční kladkostroje BRANO a BALKANCAR - mostové a portálové jeřáby - elektrické zdvihací zařízení STAHL, ABUS, DEMAG, LIFKET, BALKANCAR - ruční zdvihací zařízení lanové, řehtačkové, pákové BRANO - paletizační vozíky nízko a vysokozdvižné - BELET, KOVO CHEB - pracovní plošiny lanové a ...

Jazyková agentura. Organizací kurzů s různým jazykovým zaměřením se zabývám od roku 1995. Našimi hlavními obory jsou výuka angličtiny, němčiny a ruštiny. Jsme samozřejmě schopni zajistit i výuku dalších jazyků. Poskytujeme výuku převážně dospělým posluchačům, organizujeme firemní výuku. Pořádáme cyklické intenzivní kurzy ...

Jazyková agentura. Výuka angličtiny od začátečníků po pokročilé.Gramatika, konverzace, obchodní angličtina popř. specializovaná angličtina.Lektor dochází přímo k Vám do firmy. Je možnost mít hodiny s rodilým mluvčím. Výuka dětí od 3 let. Dále nabízíme také jazyky: - němčina - španělštiny - ruština - francouzština - italština.

Pořádáme: - základní a obnovovací kurzy pro osoby provádějící kontroly hasicích přístrojů v souladu s právními předpisy, normovými požadavky a průvodní dokumentací výrobců.

Služby: - konzultace, v zdělávání, kurzy, i nformace, know-how, poradenství - certifikace, ISO, certifikáty - shody výrobků apod.

Lektorská a konzultační činnost, koučink témata vzdělávání: manažerské dovednosti, rozvoj osobnosti, realizace změn, rozhodování, vztahy na pracovišti, týmová práce, analytické myšlení, analýza rizika, krizová komunikace

Angličtina, němčina, francouzština, ruština, čeština pro cizince - individuální kurzy - firemní kurzy - překlady a tlumočení.

Překladatelství. Výuka cizích jazyků -němčiny, ruštiny.

-zájmové vzdělávání - kroužky, kluby, kurzy nejen pro děti školního a předškolního věku, ale i pro mládež a další dospělé zájemce -letní tábory, soustředění, mezinárodní setkávání mládeže, příležitostné akce, zájezdy i do zahraničí. S námi bez nudy a starostí.