Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Úroveň mezilidské komunikace zvýší kurzy Vztahy jinak - Libuše Jíšová. Poradna, lektorská činnost a semináře vycházejí z individuální potřeby řešit potíže mezi partnery, rodiči a dětmi, mezi dětmi a učiteli nebo mezi kolegy v práci i v poznání osobních problémů a staví na více než dvacetileté praxi a osobních i pracovních zkušenostech.
Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Služby - koučování začínajících podnikatelů - vzdělávání.

Taneční škola - taneční kurzy - taneční soutěže

Služby: - kurzy chůze po žhavém uhlí - prožitkové kurzy

Autoškola - školení ADR či kurzy pro získání řidičského oprávnění Profesní školení řidičů a řidičů referentů

Svářečská škola Česká Třebová je zapojená do systému výuky svářečů řízeného Českou svářečskou společností ANB ( CWS ANB ). Základní kurzy svařování oceli, hliníku, mědi dle ČSN 05 0705 : Elektrickým obloukem obalenou elektrodou Tavící se elektrodou v aktivním plynu Tavící se elektrodou v inertním plynu Netavící se wolframovou elektrodou v ...

Dodávka, prodej, služby: - vybavení kadeřnických salonů - profesionální vlasová kosmetika - kadeřnické semináře.

Dodávka, prodej, revize, opravy: - hasicí přístroje - hydrantové systémy - protipožární klapky, ucpávky - vybavení pro hasiče. Služby: - požární ochrana (PO) - bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP).

Služby: - vzdělávání, školení, semináře pro firmy - strategické, organizační poradenství.

Provoz kynologického cvičiště. Provádíme výcvikové lekce psů a sportovní kynologii pro veřejnost a pro psy všech plemen. Nabízíme poradenství v oblasti výchovy štěňat, poslušnosti. Připravujeme psy na výstavy, bonitace a zkoušky.

Služby: - kurzy plavání - plavání kojenců, batolat, dětí předškolního i školního věku

Činnost: - služby v oblasti PO a BOZP

Služby: - kurzy, školení - rekvalifikační kurzy - vedení účetnictví - účetní poradenství.

Služby: - překlady angličtina - výuka, doučování - korektury

Jazykové kurzy - angličtina - francouzština - němčina - ruština - španělština - italština - čeština pro cizince - příprava na mezinárodní kurzy - firemní a individuální výuka

Konzultace v oblasti bezpečnosti práce (BOZP), požární ochrany.

Dealer světoznámých firem v oblasti vybavení pro potápěče - SCUBAPRO, Uwatec, Green Force. Prodej, půjčovna: - potápěčská technika - potápěčské vybavení - půjčování vybavení. Zajišťujeme: - potápěčské kurzy.

Požární ochrana - dokumentace - školení - hasící přístroje a hydranty

Pěvecké a hlasové studio. Služby: - výuka zpěvu - příprava k talentovým zkouškám - hlasová rehabilitace.

Činnost: - vzdělávání v oblasti koučinku, osobního rozvoje.

Služby: - barmanská show - míchání koktejlů - barmanské kurzy

Služby: -ubytování. Nabídka ubytování v Litomyšli, ubytování je v standardu penzion, hotel Garni levné ubytování v hostelu. Školení, semináře, kongresy, konference, firemní akce, svatby, catering.

Služby: -revize a opravy hasících přístrojů, požárních vodovodů (hydrantů) -vypracovnání posouzení požárního nebezpečí objektů a činností -školení a vypracování dokumentace v oblastech PO** a BOZP -revize elektrických zařízení a hromosvodů včetně odstranění závad -poradíme jak efektivně a ekonomicky vybavit objekty -komplexní nabídka ...

Činnost: - kurzy freedivingu (potápění na nádech)