Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Úroveň mezilidské komunikace zvýší kurzy Vztahy jinak - Libuše Jíšová. Poradna, lektorská činnost a semináře vycházejí z individuální potřeby řešit potíže mezi partnery, rodiči a dětmi, mezi dětmi a učiteli nebo mezi kolegy v práci i v poznání osobních problémů a staví na více než dvacetileté praxi a osobních i pracovních zkušenostech.
Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Vnitřní předpisy zaměstnavatele. Technicko-administrativní činnost v ubytovací a stravovací činnosti.

Výroba, prodej: -elektrotechnické součástky Služby: -úklidové -potapěčské -cestovní kancelář

Jazyková škola: - výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a francouzštiny - kurzy pro firmy, děti - jazykové tábory - výuka češtiny pro cizince

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Systematická, komplexní a vzájemně koordinovaná nabídka celoživotního vzdělávání a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Podpora rozvoje celoživotního vzdělávání . Úzká spolupráce se sociálními partnery a všemi zainteresovanými orgány a organizacem.

výuka angličtiny, překlady a tlumočení, výuka ruštiny

Dům dětí a mládeže. -volnočasové aktivity. -zájmové kroužky.

Výuka první pomoci * Zdavotnické zabezpečení * Humanitární a sociální činnost * Senior doprava pro města Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Lanškroun

individuální koučink, rozvoj osobnosti, skupinový koučink, týmový koučink, rozvoj týmových dovedností.

Služby: -jazyková škola -pomaturitní studium Ústí nad Orlicí: Ostrov 1165 VÚB, a.s. Litomyšl: Smetanovo nám. 67 Vysoké Mýto: B. Smetany 3.

Služby: -poradenství -vzdělávání -kurzy.

Překladatelství. Výuka cizích jazyků -němčiny, ruštiny.

-zájmové vzdělávání - kroužky, kluby, kurzy nejen pro děti školního a předškolního věku, ale i pro mládež a další dospělé zájemce -letní tábory, soustředění, mezinárodní setkávání mládeže, příležitostné akce, zájezdy i do zahraničí. S námi bez nudy a starostí.

Anglický jazyk (angličtina): -odborný a umělecký překlad z a do angličtiny -soudní překlady a ověření dokumentů z a do angličtiny -korektury a revize překladu -překlad, úprava a vedení obchodní korespondence -překlady počítačové a technické či jiné odborné literatury -překlady veškerých reklamních materiálů ...

Letecká škola, pilotní výcvik, půjčovna letadel zkoušky letadel a pilotů, znalecké posudky, oceňovaní letadel, zjišťování příčin leteckých nehod, obchodní činnost, konstrukce a výroba letadel.

-veřejné vnitrostátní letiště -mezinárodní neveřejné letiště -letecká škola -opravy letadel -aeroklub

Hudební kurzy - semináře Víkend sebepoznání, Vztahy a sebezrcadlení Hudební kurzy

E - shop - sportovní potřeby - lyže - snowboardy - helmy - boty - lyžáky Lyžařská škola - lyžařské kurzy Prodej - sportovní potřeby (lyže, snowboard, ...) - příslušenství (helmy, lyžáky, boty, ...) Půjčovna - sportovní potřeby (lyže, snowboard, ...) - příslušenství (helmy, lyžáky, boty, ...

Rekvalifikační kurz - hot stones horké lávové kameny - havajská masáž - reflexologie

- mateřská škola - školka Kapacita: 25 dětí Typ výuky: Školní vzdělávací program Zřizovatel: obec