Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Kurzy: -oblast jakosti -výpočetní technika -rekvalifikace -kurzy dělnických profesí -semináře-aktuální změny právních předpisů Mezinárodní konference. Pronájem zasedací místnosti, učebny.

Kurzy - ONE BRAIN uvolňování stresu, náprava psychických a fyzických problémů u dětí a dospělých - kreslení - konstelace

Umělecká agentura: -pořady pro školy -divadelní představení -moderátoři -texty divadelních her -dabing -expresní hlasové nahrávky zasílané e-mailem -zvuková reklama. Prodej: -CD, MC, knih. Noční prohlídky hradem a zámkem v Jindřichově Hradci s Bílou paní. Advent na zámku v Jindřichově Hradci, Jindřichohradecká činohra.

Povrchové úpravy a svařování kovů. Svářecí technika. Pořádání kurzů, školení v oblasti svařování kovu a plastů. Specializace na obor plynárenství, dopravní technika.

Školení a kurzy: -strojníků stavebních strojů -elektrikářů-vyhláška 50/78 Sbírky -jeřábníků-vazačů -obsluh motorových pil -lešenářů -řidičů vysokozdvižných vozíků. Revize zdvihacích zařízení (např.jeřáby, vysokozdvižné plošiny..).

Vzdělávací agentura: -kurzy účetnictví, mezd, daňové evidence, daně, asistent/ka vedoucího pracovníka počírtačů: -počítačová gramotnost dle SYLABY ECOL -obsluha osobního PC -pracovník grafického studia -tvorba www stránek autocad maanagement personalistiky' pracovník sociálních služeb -jazykové kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny ...

Služby v oboru požární ochrany: -zpracování dokumentace -školení -kontroly pracovišť. Služby v oboru bezpečnosti práce: -zpracování dokumentace -školení -kontroly pracovišť -vyhodnocení rizik. Zprostředkování a zajištění revizí. Prodej osobních ochranných pracovních prostředků.

Překlady, tlumočení, výuka jazyků - NJ, RJ, AJ. Hlavně technické obory, marketing, obchod, ale i obecné texty a překlady. Individuální výuka NJ a RJ, doučování.

Česká jazyková škola. Výuka jazyků ve skupinách 7-14 posluchačů. Jazyky: -angličtina -němčina -francouština -španělština -italština -ruština. Formy výuky: -víkendové kurzy mimo Plzeň -pro veřejnost -pro firmy na pracovišti -individuální kursy -speciální kursy.

Lovecké potřeby. Prodej a opravy zbraní: -krátké, dlouhé -úpravy krátkých zbraní pro IPSC -úpravy, opravy, ladění spouští -montáž optiky -nastřelování zbraní -repase všech zbraní -prodej střeliva. Školení a zkoušky žadatelů o zbrojní průkaz. Výkup a komisní prodej zbraní.

Jazyková škola. Výuka anglického jazyka.

Mateřská škola a vzdělávací centrum: -pro děti od 3 do 6-7 let -pernamentní výuka anglického jazyka -kurzy golfu a anglického jazyka pro děti i rodiče -odpolední kroužky (keramika, flétna) -pobyt v solné jeskyni.

Zámečnictví. Soukromé doučování: -matematika.

Komplexní služby v PO a BOZP. Prodej a servis: -hasicí přístroje, hydranty, požární ucpávky, požární klapky atd.

Zajišťujeme služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, školení dělnických profesí, revize vyhrazených zařízení, odpadového hospodářství a chemických látek, zajištění koordinátora na staveništi, zpracování požárně bezpečnostního řešení, dodavatelského zajištění bezpečnostního a požárního technika.

Vzdělávácí společnost: -rekvalifikační kurzy -školení, semináře -jazyková škola -outsourcing. Spolupráce: Další Vzdělávání Dospělých Jazyková škola MERITS

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: -kosmetické služby -vizážistika a barevné poradenství -manikúra -pedikúra -nehtová modeláž -holičské a kadeřnické práce -masér prosportovní a rekondiční masáže -obchodní zástupce pro výrobní a obchodní firmy. Zájmové kurzy-motivační: -jak nabídnout sám sebe na trhu práce ...

Galerie Fictumová: -rychlokurzy kreslení -akce: Namaluj si sám obraz s malířem-Live -prodej obrazů, grafik, soch -vybavování interiérů -návrhy interierů, grafické, poradenství -styling, poradenství -vernisáže. -kresby na zeď Zastoupení malířů a výtvarníků: -Jiří Nepor

Jazyková škola: -pomaturitní studium -výuka jazyků -školící zařízení -zájmové a večerní kurzy Služby: -večerní škola -příprava na VŠ -kurzy na klíč -pronájem učeben.

Školící středisko: -strojníků -BOZP -lešenářů -vazačů -jeřábníků -motorových pil -řidičů manipulačních vozíků

Nabízíme kompletní sortiment služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO). Nabídka zahrnuje služby od konzultací ke konkrétním případům a situacím, přes dodavatelské zajištění (outsourcing) oblastí BOZP a PO pro zaměstnavatele v rozsahu legislativních požadavků, vypracování potřebné dokumentace BOZP a PO, ...

Velkoobchod a maloobchod s hygienickými potřebami. Nabízíme mycí a čisticí prostředky INPOSAN, úklidovou techniku, kotoučové stroje, vozíky, profesionální a průmyslové vysavače. Dále podlahové stroje, vysokotlaké myčky a generátor páry. Úklidové práce - krystalizace mramoru, ošetření kamene, broušení parket, voskování podlah, atd. Hygienický ...

Kurzy obecné a obchodní angličtiny, obecné francouzštiny, příprava na Cambridge exams (ESOL, BEC), firemní i soukromá výuka.

Jazyková škola: -angličtina -němčina -španělština -ruština -francouzština -italština -čeština. Kurzy: -pro 4, 6, 12 osob -dopolední, odpolední i večerní -konverzace -pro děti -přípravné pro VŠ -matematika, fyzika, chemie, biologie, psychologie, historie -individuální a podniková výuka -překladatelství a ...