Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Služby, pořádání: - odborné rekvalifikační kurzy a semináře pro vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Služby: - vyhlídkové lety - výcvik pilotů ULL - půjčovna letadel

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany - školení zaměstnanců BOZP a PO - prevence rizik.

Služby: - překlady, tlumočení - výuka jazyků (angličtina, němčina, ruština)

Služby: - měření aerosolů - poradenství v oblasti měření přírodního, antropogenního, průmyslového aerosolu - služby v oblasti BOZP. Výhradní prodejce: - modelovací software RISKCURVES, EFFECTS.

Společnost ZEHOMS SERVIS s.r.o. se zabývá servisem nových i použitých stavebních strojů. Dále nabízíme opravy zdvihací techniky, jeřábů, montážních plošin a vysokozdvižných vozíků. V naší servisní dílně zajišťujeme kompletní servisní údržbu stavebních strojů a zdvihacích zařízení jako jsou vysokozdvižné vozíky, hydraulické ruky a nosiče ...

Služby: - odborné poradenství v oblasti hubnutí a zdravé výživy - cvičení - kurzy zdravého stravování

Služby - kurzy a výuka orientálního tance.

Činnost: - hokejová škola Místo tréninků: Víceúčelová sportovní hala Slaný Lacinova 1720

Služby - realizace zadávacích a výběrových řízení - audit veřejných zakázek - konzultační a poradenské služby - právní poradenství. Další činnost - potápěčský kurz, výcvik (tel. 602 481 243).

Služby - projekty v oboru oční optiky a optometrie - pořádáme teambuilding, eventy, kongresy, odborné školení a veletrhy.

Služby: - pořádání rekvalifikačních kurzů

Práce: - topenářské - instalatérské - elektroinstalace - revize elektro, plyn - stavební práce. Služby: - školení a zkoušky elektrikářů.

Činnost: - služby v oblasti BOZP.

Společnost Cesta naděje - Iva a Miloslav Bauerovi se zabývá pořádáním kurzů a seminářů z oboru osobního rozvoje. Soustředíme se na terapie a kurzy zaměřené na tělo i duši, které organizujeme po celé České a také Slovenské republice. Kurzy, semináře - kvantová realita - kineziologie - duchovní růst - Yuen method - 21 dnů osobního ...

Helen Doron English: - výuka angličtiny pro děti.

Škola lyžování: - výuka lyžování, snowboardingu.

Služby - vzdělávání manažerů - poradenství pro manažery.

Služby - vývuka angličtiny pro děti - certifikovaný učitel Helen Doron English.

Služby - kurzy znakování pro děti a rodiče - online kurz znakování Baby signs.

Prodej, servis - nové a použité vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, paletové vozíky - prodej náhradních dílů - školení řidičů VZV - revize vyhrazených zdvihacích zařízení, školení jeřábníků a vazačů.

Činnost, outsourcing: - služby v oblasti BOZP, PO, HACCP, ŽP.

Jazykové kurzy, výuka: - anglický jazyk - německý jazyk - ruský jazyk.