Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Služby - školení řidičů - kodiční jízdy.

Pořádání: - letní dětský tábor, Eš u Pacova.

Služby: - psí škola - výchova a výcvik psů

Kurzy, výuka: - angličtina pro děti a dospělé

Chateau St. Havel - restaurace - adresa: V podzámčí 1/6, 140 00, Praha 4 - Krč - tel. 601 577 484. Škola vaření - firemní akce, veřejné kurzy - tel. 604 353 560. Catering.

Helen Doron English, výuka: - angličtina pro děti.

Služby: - hlídání dětí - doučování (český jazyk, matematika, angličtina) - zájmové kroužky.

Dodávka, montáž: - vzduchotechnika Služby: - letecká škola

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇATA 'U PASTELKY' Vám nabízí své služby při řešení potíží ve výchově a zaměřuje se na výcvik ovladatelnosti a poslušnosti štěňat. V našem centru se věnujeme štěňátkům ve stáří od 10 do 18 týdnů a pomáháme vychovat bezproblémové a ovladatelné domácí mazlíčky. Provádíme nácvik regulace kousání, vytváříme správné hierarchické vazby ...

Bezpečnost práce, Požární ochrana, Koordinátor BOZP na stavbě, školení, e-learning, dokumentace, audit BOZP a PO. E-shop a kamenný obchod Pracovní a Outdoor oděvy a obuv zastoupeni zn. KILPI. Evakuační a bezpečnostní značení. Prodej a revize hasicích přístrojů, hydrantů, el. spotřebičů, elektroinstalací, hromosvodů a EPS.

Služby: - letecká škola - letecký výcvik - letecké taxi - zážitkové lety - letecké výlety - pronájem letadel Letiště Mladá Boleslav.

Služby - týmový koučink - individuální koučink - koučink a poradenství pro malé firmy.

Služby - pořádání vzdělávacívh kurzů - kurzy obrany civilních bezpečnostních složek - security kurzy - kurzy pro městskou policii - kurzy občanského práva.

Poradenská činnost - kurzy, školení, semináře v oblasti managementu chemických látek.

Služby v oblasti BOZP a PO - školení zaměstnanců - kontrola dokladů, směrnic - revize, periodické kontroly protipožárních prostupů (ucpávek) - požární značení.

Služby v oblasti BOZP a PO. Nožířství. Prodej - výpočetní technika - počítače - mobilní telefony - fotoaparáty.

Kurzy a doučování - matematika a fyzika.

Služby: - účetnictví - kurzy, školení počítače - IT služby - vývoj software

Služby: - příprava ke konkurznímu řízení na pozici palubní průvodčí (letuška, stevard).

Služby: - výuka vrtulníkového létání - vyhlídkové lety - letecké práce

Nabízíme výuku anglického jazyka na všech úrovních, českými lektory a rodilými mluvčími: -konverzační kurzy s rodilým mluvčím -individuální kurzy -kurzy pro školáky i předškoláky -intenzivní kurzy -firemní kurzy -víkendové kurzy -tlumočnická činnost. Výuku německého, francouzského, španělského a italského jazyka, Pronájem ...

Krámek pro tvořivé U duhové palety dříve U Bílé paní - korálky a bižuterní komponenty - návlekový materiál - ubrousková technika. Výtvarné kurzy.