Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Klub sportovního plavání TJ LARS Kladno z.s. se věnuje výuce a tréningu plavání různých stylů, včetně kondiční přípravy. Pravidelně se účastníme plaveckých závodu a přeborů v České republice i v zahraničí. Aktivity sportovního klubu: - tréning plavání, kondiční příprava - závodní plavání - plavecké závody - závody v plavání - plavecký ...

Naše společnost se věnuje prodeji a poradenství v oblasti bylin a provázením těhotenství. Pořádáme také kurzy, workshopy a semináře z těchto oblastí.  Služby: - bylinkářská poradna - konzultace, doporučení, případné namíchání nebo sběr bylin na míru Vašim potřebám - bachova květová terapie - konzultace, míchání individuálních směsí, ...

Spolek obnovuje a oživuje evropské způsoby boje a výcviku od raného období do 19. století včetně a dále je rozvíjí. Bojové směry: - lukostřelba - šerm - vrhací zbraně.

Jazykové kurzy angličtiny: - kurzy na míru, včetně firemních kurzů - individuální hodiny - jazykové kurzy pro děti. Překladatelské služby.

Kurzy osobního rozvoje: - synergický Time management - vztahy a komunikace - týmová práce a spolupráce - koučování - perspektivní způsob řízení - stress Management - vyjednávání - leadership - lektorské dovednosti.

Jazykové kurzy angličtiny: - pro samouky - pro cestovatele - skupinové kurzy - firemní kurzy. Překlady dokumentů - soudní překlady: -matriční dokumenty - právní a soudní listiny - výpisy z rejstříků a registrů - vysvědčení, diplomy a osvědčení - účetní a daňové dokumenty - identifikační a evidenční doklady.

Kurzy zdobení dortů, malování na dorty, práce s pistolí airbrush, modelování figurek, modelování reliéfu a další.

Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187 poskytuje kvalitní středoškolské vzdělání, zakončené maturitní zkouškou nebo výučním listem. Disponujeme vlastními, moderně vybavenými pracovišti odborného výcviku, spolupracujeme s řadou lukrativních firem a trvale udržujeme kontakt s reálným pracovním prostředím. Obory zakončené maturitní ...

Služby: - odborné poradenství v oblasti hubnutí a zdravé výživy - cvičení - kurzy zdravého stravování

Služby - kurzy a výuka orientálního tance.

Činnost: - hokejová škola Místo tréninků: Víceúčelová sportovní hala Slaný Lacinova 1720

Činnost: - služby v oblasti BOZP a PO

Abeceda plavání Kladno: - kurzy plavání pro děti.

Výukové centrum Helen Doron English Kladno: - angličtina pro děti.

Profesní vzdělávání, kurzy, semináře: - účetnictví, daně.

Výuka: - anglický jazyk, angličtina.

Služby - školení řidičů - kodiční jízdy.

Pořádání: - letní dětský tábor, Eš u Pacova.

Služby: - příprava ke konkurznímu řízení na pozici palubní průvodčí (letuška, stevard).

Poradenství a vzdělávání v oblastech podnikového řízení, systému jakosti a péče o životní prostředí.

Služby: - poradenství - vzdělávání

Hasící přístroje, hydranty-prodej, servis, opravy, kontroly a revize. Tlakové zkoušky požárních hadic. Kontrola a revize suchovodů (nezavodněné požární potrubí) Dokumentace a školení požární ochrany a bezpečnosti práce (PO a BOZP).

Kurzy, výuka: - angličtina - marketing - e-learning