Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Pořádáme semináře pro obchodníky, managery, firmy. Dále pomáháme díky kurzu jak uspět u pohovoru, lidem získat vysněnou práci.

Plavecký klub - výuka plavání pro děti - kurzy plavání.

Služby: - školení a poradenství v oblasti projektového řízení.

Činnost: - provoz střelnice - přípravné kurzy na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti pro získání ZP

Služby: - lekce jógy, cvičení pro zdravá záda, masáže a dechová cvičení

Služby: - měření aerosolů - poradenství v oblasti měření přírodního, antropogenního, průmyslového aerosolu - služby v oblasti BOZP. Výhradní prodejce: - modelovací software RISKCURVES, EFFECTS.

Škola lyžování: - výuka lyžování, snowboardingu.

Laktační poradna: - poradna, semináře o kojení.

Chateau St. Havel - restaurace - adresa: V podzámčí 1/6, 140 00, Praha 4 - Krč - tel. 601 577 484. Škola vaření - firemní akce, veřejné kurzy - tel. 604 353 560. Catering.

Personální vzdělávací společnost. Pořádání workshopů, seminářů a tréninků. Koučing, psychodiagnostika a otevřené kurzy psychologie.

Služby - školení, semináře, tréninky k praktickému osvojení postojů, dovedností - program pro vrcholové manažery - koučování.

Služby, příprava, kuchař: - japonská kuchyně - kurzy přípravy sushi - rozvoz sushi.

Autorská malba - nástěnné malby interiérů pro děti - dekorační samolepky - ilustrace knih. Webdesign - tvorba webových stránek. Výtvarné kurzy - výtvarné kurzy a kroužky pro děti.

Služby: - koučink - branding - mediace v rodinných záležitostech.

Kurzy jógy - soukromé lekce jógy - kurzy pro rodiče s dětmi.

Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.

Jsem lektorka, trenérka, koučka a autorka e-booku. Našim cílem je rozvíjet jednotlivce ve firmách dosahovat vysoký a požadovaný výkon. Poskytovat kvalitní vzdělávání a rozvoj odpovídající potřebám společnosti i jednotlivců. Motivovat k dalšímu rozvoji, žádoucím změnám. Učit účastníky přebírat odpovědnost za svůj rozvoj, chování a ...

Pořádání - kurzy - přednášky Zdravotnické zařízení - léčba kloubů, svalů, vazů a nervového systému - poradenství jak předcházet pohybovým problémům - léčebná rehabilitace - zdravotní procedury - masáže

Služby: - nakladatelství - zkoušky profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Tenisové centrum. Hotel. - 11 komfortně zařízených pokojů s kapacitou 23 lůžek - 4 lůžkové pokoje vybavené satelitní TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC - parkoviště Bar. Kosmetika Fitness centrum Sauna. - vířivka Tenisová škola.

Zajišťujeme školení řidičů nováčků i zkušených profesionálů, kteří potřebují profesní průkaz. Dále se zabýváme kurzy pro budoucí instruktory autoškoly a školením pro obsluhu vysokozdvižných vozíků

Služby: - autoškola - nákladní autodoprava - účetnictví - zahradní práce - kurzy první pomoci - psí školka, hotel pro psy