Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Úroveň mezilidské komunikace zvýší kurzy Vztahy jinak - Libuše Jíšová. Poradna, lektorská činnost a semináře vycházejí z individuální potřeby řešit potíže mezi partnery, rodiči a dětmi, mezi dětmi a učiteli nebo mezi kolegy v práci i v poznání osobních problémů a staví na více než dvacetileté praxi a osobních i pracovních zkušenostech.
Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Lekce, kurzy, víkendové semináře jógy, Tchaj-Ti - hatha jóga - spirální jóga - vinyasa jóga - iyengar jóga - terapeutická jóga - jemná jóga 50+ - gravid jóga - dětská jóga - teen jóga - spiraldynamik - individuální lekce jógy - oblečení na jógu - léčebné medicínské kruhy sdílení - meditace Masáže - olejové - relaxační - ...

Vedení daňové evidence, účetnictví a mezd drobným podnikatelům, účetní a daňové poradenství, pořádání školení a kurzů.

Základní umělecká škola. Obory ZUŠ: - hudební - taneční - výtvarný - literárně dramatický.

Kurzy jídlo jako radost. Meditace. Vyměření tělesných hodnot.

Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.: - management a turismus - wellness a lázeňství, masérské služby - hotelnictví a turismus - rekondiční a sportovní masér - státní jazykové zkoušky a přípravné kurzy na státní jazykové zkoušky.

Služby: - péče o pleť, intenzivní pleťové kúry a specifická ošetření dle typu pleti - líčení na všechny příležitosti - svatební, přirozené denní i večerní líčení. Kurz líčení pro veřejnost.

Profesionální škola vizážistiky: kurzy líčení pro profesionály i laiky kurzy stylistiky, barvového poradenství kosmetické služby kosmetické poradenství Reference: 16 let zkušeností a praxe v oblasti vizáže a stylu. Pořádání kurzů v oblasti vizážistiky a stylu provozujeme od roku 2005. Pracovala pro: Bára Basiková - zpěvačka, líčení ...

Koordinátor staveb: -koordinace BOZP na staveništi. -technický dozor investora.

Studio Kamarád Kroměříž připravuje pro rodiny s dětmi spoustu aktivit. Služby: - dětské tábory, příměstské tábory - rodinné výlety, víkendové akce - volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi - celoroční hlídání pro děti ve věku 1-10 let, prázdninové hlídání dětí - pronájem prostor pro rodinné oslavy, narozeninové oslavy a párty s ...

Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Pidoškolka - hlídání dětí od 18 měsíců. Plavání pro novorozence a batolata. Cvičení pro nejmenší. Těhotenské kurzy.

Jazyková agentura, škola: -kurzy večerní, odpolední, víkendové, individuální, firemní. -kurzy pro dospělé, děti. Výuka, jazykové kurzy: -angličtina -němčina -francouzština -španělština -italština.

Výuka angličtiny pro děti do 10 let. Služby: - dětské workshopy - angličtina pro dospělé - angličtina pro děti

Jazyková škola. Pořádání, výuka: -jazykové kurzy, rekvalifikace -němčina, angličtina, francouzština, řečtina, italština, španělština, ruština, portugalština, chorvatština, latina, čeština pro cizince, hebrejština. Služby: -tlumočení, -překládání.

Poradenství v oblasti životního stylu a mimo jiné realizujeme: - architekturu interiéru podle feng shuej - prodej obrazů do bytu - výtvarnou tvorbu - grafický design - semináře feng shuej.

Činnost: - sportovní kynologie.

Agentura WELT Jazyková škola, výuka: -jazykové kurzy - němčina, angličtina, čeština pro cizince. Překladatelství: -překlady i s úředním ověřením - němčina, angličtina.

Odblokování páteře, speciální zdravotní masáže, řešení obtíží pohybového aparátu, výhřezy plotének. Rekvalifikační kurzy, poradenská činnost. Služby - reflexní terapie - Dornova metoda.

Plavání rodičů s dětmi Zlínský delfínek. Předností našeho plavání je, že s dětmi plave pouze jedna instruktorka, která zná dobře děti od miminka až po školáka. Organizujeme dopolení plavání pro nejmenší začátečníky, odpolední pro větší děti a samostatné plavce. Malé skupinky dětí zaručují kvalitní a individuální práci s každým dítětem. Za ...

Letiště: - pronájem letadel, letecké snímkování, stanování na letišti - pronájem areálu, pořádání kulturních akcí.

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Kurzy a cvičení pro budoucí maminky: -přípravný kurz pro budoucí maminky a tatínky - včetně návštěvy porodnice -cvičení pro těhotné -doprovod k porodu -poporodní péče v domácím prostředí -cvičení pro ženy po porodu -masáže a cvičení pro děti -poradna pro ženy.

Soukromá jazyková škola. Služby, výuka: -jazykové kurzy: -firemní jazykové kurzy šité na míru -angličtina, španělština, italština, němčina, ruština a nově finština -individuální výuka ONE-TO-ONE -kurzy pro veřejnost -skupiny 4 - 6 studentů -letní kurzy angličtiny ve Valašských Kloboukách. Adresa školy Horní Lideč - Horní Lideč ...