Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Pidoškolka - hlídání dětí od 18 měsíců. Plavání pro novorozence a batolata. Cvičení pro nejmenší. Těhotenské kurzy.

Jazyková agentura, škola: -kurzy večerní, odpolední, víkendové, individuální, firemní. -kurzy pro dospělé, děti. Výuka, jazykové kurzy: -angličtina -němčina -francouzština -španělština -italština.

Výuka angličtiny pro děti do 10 let. Služby: - dětské workshopy - angličtina pro dospělé - angličtina pro děti

Jazyková škola. Pořádání, výuka: -jazykové kurzy, rekvalifikace -němčina, angličtina, francouzština, řečtina, italština, španělština, ruština, portugalština, chorvatština, latina, čeština pro cizince, hebrejština. Služby: -tlumočení, -překládání.

Poradenství v oblasti životního stylu a mimo jiné realizujeme: - architekturu interiéru podle feng shuej - prodej obrazů do bytu - výtvarnou tvorbu - grafický design - semináře feng shuej.

Činnost: - sportovní kynologie.

Agentura WELT Jazyková škola, výuka: -jazykové kurzy - němčina, angličtina, čeština pro cizince. Překladatelství: -překlady i s úředním ověřením - němčina, angličtina.

Odblokování páteře, speciální zdravotní masáže, řešení obtíží pohybového aparátu, výhřezy plotének. Rekvalifikační kurzy, poradenská činnost. Služby - reflexní terapie - Dornova metoda.

Plavání rodičů s dětmi Zlínský delfínek. Předností našeho plavání je, že s dětmi plave pouze jedna instruktorka, která zná dobře děti od miminka až po školáka. Organizujeme dopolení plavání pro nejmenší začátečníky, odpolední pro větší děti a samostatné plavce. Malé skupinky dětí zaručují kvalitní a individuální práci s každým dítětem. Za ...

Letiště: - pronájem letadel, letecké snímkování, stanování na letišti - pronájem areálu, pořádání kulturních akcí.

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Kurzy a cvičení pro budoucí maminky: -přípravný kurz pro budoucí maminky a tatínky - včetně návštěvy porodnice -cvičení pro těhotné -doprovod k porodu -poporodní péče v domácím prostředí -cvičení pro ženy po porodu -masáže a cvičení pro děti -poradna pro ženy.

Soukromá jazyková škola. Služby, výuka: -jazykové kurzy: -firemní jazykové kurzy šité na míru -angličtina, španělština, italština, němčina, ruština a nově finština -individuální výuka ONE-TO-ONE -kurzy pro veřejnost -skupiny 4 - 6 studentů -letní kurzy angličtiny ve Valašských Kloboukách. Adresa školy Horní Lideč - Horní Lideč ...

Střelnice. Prodej: -zbraně, střelivo. Oprava, servis, úpravy: -zbraně. Služby: -výcvik a výuka ve střelbě, střelba.

Vzdělávací a poradenská činnost - kurzy s akreditací - koučování - vzdělávání zaměstnanců.

Služby - koučování - strategie, strategické řízení firemních procesů.

Služby - kariérový poradce, - lektor a kouč - kurzy a školení pro firmy.

Školení, semináře, koučing, tréning: - oblast automobilového průmyslu Služby: - audity - analýzy - nápravná opatření - personální služby

Činnost: - služby v oblasti BOZP a PO - školení bezpečnosti práce.

Revize, kontroly a zkoušky plynu v průmyslu. Revize, kontroly a zkoušky plynových spotřebičů. Kontroly plynových zařízení. Revize a zkoušky v průmyslu: - rozvody topných plynů - průmyslové plynovody - regulační stanice plynu - snižování tlaku plynů - průmyslové plynové spotřebiče - průmyslové plynové pece - spotřeba plynu spalováním Školení a ...

Účetní a daňová kancelář. Služby: - vedení, zpracování účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy - finanční poradenství - zpracování dokumentace pro jednání s peněžními ústavy - kurzy, školení .

Škola Kineziologie světla, Automatická kresba, Diagnostika, Karmické konstelace, Fenomény světla, Meditace světla, výuka Nauky o světle. Nakladatelství CARUSELL - kniha a karty Mandaly uvědomění, kniha a karty Léčivé modlitby světla, kniha O duších a světle, atd. Centrum zdraví CARUSELL - čínská medicína, sebelečení, hlubinné terapie, ...

Dětské centrum nabízí spektrum pravidelných i jednorázových aktivit pro děti. Miniškolička (1 - 5let) Cvičení pro děti. Příměstské tábory (od 3 - 10 let). Provozovna: Podlesí IV/5375, 76001 Zlín tel.: 725693200 - tancování s dětmi - hudební přípravka - hodinové hlídání.