Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Činnost: - školení řidičů motorových vozíků - servis, oprava manipulační techniky - revize LPG - prodej manipulačních vozíků - prodej náhradních dílů pro motorové vozíky - technické kontroly. INTRA-MT s.r.o Podlesí 534 Valašské Meziříčí 757 01

Školení dělnických profesí: - manipulační vozíky - jeřábníci - vazači - lešenáři - topiči - školení zdravotních hlídek - motorové pily křovinořezy.

Komplexní práce a služby: -požární ochrana PO, požární servis -bezpečnost a ochrana zdraví při práci BOZP.

Výroba, prodej: - protipožární dveře - interiérové dveře - bezpečnostní dveře - PP zkoušky, certifikace - ocelové dveře. Revize, oprava: - ruční hasicí přístroje - hydranty, doplnění hydrantových skříní.

Manažerka síťového obchodu a marketingu Poradenství v oblasti zdravi a vizáže koordinace svateb, vizážistka barvové poradentví Lektorka, publikování, kurzy, poradenství v oblasti podnikání na mateřské dovolené

Přidej se k nám a zažeň nudu! Realizujeme volnočasové aktivity pro děti, mládež a dospělé: - zájmové kroužky - kluby - tábory - sportovní soustředění - soutěže - akce pro veřejnost.

Středisko pro volný čas dětí a mládeže. Nízkoprahový klub pro děti od 9 do 12 let. Aktivity: - keramika - kreativní dílna - břišní tance - žonglování.

Kurzy jógy v centru Zlína a jeho okolí. Jóga je vhodná pro muže i ženy každého věku, pomocí jógy můžete ovládat životní energii, své tělo, mysl a emoce.

Výuka jazyků, jazyková škola: - angličtina, - němčina, - španělština, - ruština, - francouzština, - italština, - japonština. Překlady. Pomaturitní studium angličtiny.

Německé jazykové centrum NJC poskytuje skupinovou, firemní i individuální výuku němčiny, dále také překlady a tlumočení z i do němčiny. Naše pobočky se nacházejí v Olomouci, Zlíně a Zábřehu.

Výuka německého jazyka pro širokou veřejnost i firmy. V našich jazykových kurzech nabízíme: - kvalitní a efektivní výuku němčiny - komunikativní a přátelský přístup - výuka v malých studijních skupinkách po 3 - 4 studentech.

Kavárna a výtvarná dílna: - semestrální výtvarné kurzy pro děti i dospělé - umělecké a řemeslné kurzy pro děti i dospělé - dětské oslavy - aktivity pro děti - kapacita kurzů 12 míst - kavárna 25 míst - rezervační systém na kurzy na webu www.mojedilna.eu.

Poradenská činnost - dotační poradenství - podnikový servis, BOZP, PO - školení zaměstnanců.

Služby - komplexní zajištění BOZP a PO bezpečnost práce a požární ochrana - školení - odborné poradenství.

Jezdectví: - pořádání dětských táborů, letní tábory na koních - vyjížďky na koních.

Služby - přípravné kurzy k přijímacím zkouškám - celoroční kurzy malby a kresby, dějiny umění - pořádání festivalu architektury a designu.

Vinařství Dvůr pod starýma horama s.r.o. najdete v obci Boršice nedaleko Uherského Hradiště. Součástí areálu jsou stylové sklepní prostory s posezením. Jde o penzion s bezbariérovým přístupem, ubytování lze spojit s degustací vína. Pokud patříte k hostům, které láká vinařská turistika, zpestříme Vám pobyt v penzionu vinařským programem - ...

Služby: -kurzy: -letecký výcvik: -motorové létání, bezmotorové létání, parašutismus. Činnost: -Lety pro veřejnost -fotografování, natáčení -tandemové seskoky -letecký servis, opravy letadel -ubytování-omezené množství -restaurace, OK-BAR. Lety pro veřejnost: -Pilotem na zkoušku, Cessna 172, až 3 cestující + pilot. ...

Ubytovna:, -2 - 4 lůžkové pokoje -sociální zařízení na pokojích nebo na chodbě -vybavené kuchyňky -klubovna s TV. Bazén: - pro veřejnost v soboty 14-19:00 - kurzy plavání kojenců, batolat a předškoláků Finská sauna: - pátky 19-22:00 Zájmové kroužky pro děti: - sportovní střelba - potápění - modelářství

Taneční škola: -pohybová příprava -country tance -folklór -step -mažoretky -moderní tance -pro děti od 3 let. Škola dětských manekýnek. Dětský klub cestovatelů: -dětské tábory (tábory pro děti). Kurzy akreditované MŠMT: -lektor rytmické, pohybové a taneční výchovy dětí a mládeže.

Zajistění komplexních služeb na úseku bezpečnosti práce, hygieny a služeb na úseku požární ochrany.

Analýzy vstřikování plastových dílů. Technologický design plastových dílů. Školení: - plastikářská technologie.

ČSN EN ISO 9001:2009 / ISO 9001:2008 Consulting, konzultace, poradenství: -poskytování konzultačních služeb a realizace systémů řízení jakosti, životního prostředí a bezpečnosti podle norem řady ISO 9001, 14001, OHSaS 18001, BS 7799 -příprava a realizace norem ISO/TS 16949 (pro potřeby automobilového průmyslu) -zavádění speciálních Q ...

Výuka: -kurzy: -angličtina-rodilý mluvčí -němčina -francouzština -italština -ruština -španělština. Služby: -firemní kurzy -individuální studium -překladatelské -všeobecné kurzy -možnost tvorby vlastního rozvrhu -první týden zdarma.