Chcete zlepšit svou profesní kvalifikaci? Navštěvujte rekvalifikační kurzy a zaměřte se na sociální péči, gastronomii, pohostinství a potravinářství, služby zákazníkům, počítačové kurzy, jazykové kurzy, vzdělávání, zdravotnictví, administrativu či finance.

Relax studio v Olomouci provádí komplexní terapii pro vaše tělo a také se zaměřuje na masérské rekvalifikační kurzy a akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Škola masáží: - rekvalifikační masérské kurzy - sportovní a rekondiční kurzy masáže s akreditací MŠMT Školení, zájmové kurzy: -masáže - lymfatické, medové, lávovými ...

Masérská škola - kurzy v BRNĚ, THAJSKU, ČÍNĚ - masáže a aromaterapie v těhotenství -CANDLE čokoládové a medové masáže - DORNOVA metoda - havajské masáže - champi - ajuvérdská masáž - jemné mobilizační techniky - klasické relaxační masáže pro laiky - lymfatické masáže pro regenerační maséry - masáže lávovými kameny - ...

Služby: - kurzy, školení - rekvalifikační kurzy - vedení účetnictví - účetní poradenství.

A) KURZY: Opakovaně pořádáme kurzy, na kterých prakticky u počítače a za pomocí lektora můžete pronikat do podstaty programování, do detailů platformy .NET a programovacího jazyka, tvorby webu i návrhu databází a databázových aplikací.

Vzdělávací společnost: - rekvalifikační, certifikované kurzy z oblasti podnikání, účetnictví, daní a marketingu.

Poskytování poradenství v oblasti managementu, koučování a vzdělávání vedoucích pracovníků. Implementace systému jakosti ISO 9000 a TQM.

Počítačové kurzy v Příbrami. Pro jednotlivce i skupiny, pro začátečníky i mírně pokročilé, příprava na testy ECDL. MS Windows, MS Office, internet.

Služby: -vedení účetnictví -pronájem školící místnosti -pořádání kurzů.

Služby: -pořádání seminářů a kurzů pro soukromníky i pro firmy.

Kurzy, školení: - firemní - kurzy pro veřejnost - akreditované kurzy

Velkoobchod, dovoz, prodej: -kosmetické zboží se zaměřením na modeláž umělých nehtů, manikúru, pedikúru, permanentní make-up a trvalé prodlužování řas -laky, tipy, pilníky, krémy na ruce, desinfekce, modelovací-štětce, hmota, tekutina, manikurní špachtle, kleště na tipy, štrasové kamínky, odlakovače, aceton na rozpouštění nehtů, parafín na ruce, ...

Nabídka akreditovaných, kvalifikačních i zájmových masérských kurzů certifikovaných u Ministerstva zdravotnictví.

Institut zdravého života, kurzy: - instruktor fitness - sportovní výživa - poradce pro výživu - instruktor kondiční chůze Služby: - výživové poradenství.

Vzdělávací institut, spol. s.r.o. v Prostějově se zabývá pořádáním odborných kurzů a školení včetně rekvalifikací. Také provádíme komplexní služby a poradenství v požární ochraně, bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Naše služby poskytujeme nejen soukromým firmám, ale také příspěvkovým a státním organizacím. Vzdělávací institut: - ...

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti: - informačních technologií na českém i slovenském trhu.

- dámské, pánské kadeřnictví - akreditované rekvalifikace pro kadeřnice (Holičské a kadeřnické práce) - možnost řízené praxe či garance - prodlužování vlasů metodami micro ring, keratin, pásové prodlužování, belargo - kurzy na prodlužování vlasů a rasta copánky.

Intezivní akreditované rekvalifikační kurzy. Školení. Vybavení nehtových studií: -manikůrní stolky, stolek -kosmetické kufříky, kufřík Nehtový design. Nehtová kosmetika Prodej: -ÚV gely -Color club -Art club.

Nově otevřena prodejna a školící centrum. Nabízíme veškerý sortiment materiálů na nehtovou modeláž, nail art a manikúru.

Vzdělávací zařízení: - rekvalifikace a vzdělávání dospělých

Svářečská, svářecí škola: -výuka ve svářečské škole -příprava, školení, doškolování a přezkušování, zkoušky svářečských pracovníků i svářečů -úřední kurzy svařování dle ČSN: -el.obloukem obalenou elektrodou -plamenem -el.obloukem v ochranné atmosféře tavící se elektrodou el.obloukem v ochranné atmosféře netavící se elektrodou -úřední ...

Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti počítačového vzdělávání, konzultací a podpory informačních a komunikačních technologií. Je držitelem certifikací Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions, Authorized Prometric Testing Center, Akreditované testovací středisko ECDL, Akreditace MŠMT pro provádění rekvalifikací.

Kurzy, rekvalifikační kurzy: - účetnictví - daňová evidence - školení pro firmy

Dovoz a prodej: -jazykové učebnice a slovníky -odborná literatura ze zahraničí na objednávku Strojnické kurzy: -nakladače, rypadla, válce a jiné stavební stroje -napínání předpínací výztuže a injektování -přezkoušení strojníků stavebních strojů Speciální školení: -elektro vyhl. 50/1978 Sb., § 4, 5, 6, 7, 8 a 11 -motorové pily, ...

Nabídka: - školení, rekvalifikace, kurzy, vzdělávání dospělých - kurzy z oblasti výpočetní techniky, účetnictví a nespecifikovaných kurzů - zakázková školení pro firmy, organizace a instituce. Akreditace MŠMT ČR.

Vzdělávací agentura akreditovaná MPSV ČR, MŠMT ČR a MV ČR se statutem obecně prospěšná společnost. Organizuje kvalifikační a rekvalifikační akreditované kurzy, semináře, pracovní diagnostiku. Poskytuje konferenční servis ve vlastních školících prostorách.