Chcete zlepšit svou profesní kvalifikaci? Navštěvujte rekvalifikační kurzy a zaměřte se na sociální péči, gastronomii, pohostinství a potravinářství, služby zákazníkům, počítačové kurzy, jazykové kurzy, vzdělávání, zdravotnictví, administrativu či finance.

Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti.

Svářečská škola Česká Třebová je zapojená do systému výuky svářečů řízeného Českou svářečskou společností ANB ( CWS ANB ). Základní kurzy svařování oceli, hliníku, mědi dle ČSN 05 0705 : Elektrickým obloukem obalenou elektrodou Tavící se elektrodou v aktivním plynu Tavící se elektrodou v inertním plynu Netavící se wolframovou elektrodou v ...

PSYCHOLOGICKÉ POSUDKY: - zjištění způsobilosti pro - výběr pracovníků - řidiče - držitele zbraní - bezpečnostní služby - městskou policii - personální audit VZDĚLÁVÁNÍ: - sociální a psychologické programy - komunikace - stresy - řešení konfliktů - vedení lidí, motivace - personalistika - osobnosti manažera - řešení ...

Služby: - rekvalifikační kurzy obor podlahář - informace z oboru podlahářství pro odbornou veřejnost - zajištění soudního znalce v oboru podlah.

Vzdělávací a poradenská společnost, služby: - zakázkové vzdělávání (motivační programy, základy podnikání, rozvoj soft skills...) - akreditované rekvalifikační programy - socioekonomické analýzy.

Program "Mezinárodní jazykové kurzy" je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v cizím jazyce v co nejkratší době a dosáhli věku 17 let. Tento program je zaměřen na studium v délce 2 - 24 týdnů a nabízí širokou paletu v mnoha státech celého světa. Akademické programy: - mezinárodní školní rok - University a College v USA a Kanadě ...

Kosmetické služby. Výhradní dovozce kosmetiky Chris Farrell Dovozce zdravého opalování HE-SHI Rekvalifikační kurzy pro kosmetičky

Vzdělávání ve stavebnictví. Specialista na celoživotní vzdělávání a rekvalifikace v oboru stavebnictví a architektury. Pořádá: - odborné školení - semináře - kurzy - rekvalifikace - konference - výstavy i prezentace.

Rekvalifikační kurzy v oblasti účetnictví, mezd a daňové evidence, všechny vzdělávací programy akreditovány MŠMT. Odborné kurzy a semináře, účetní služby a poradenství.

Relax studio v Olomouci provádí komplexní terapii pro vaše tělo a také se zaměřuje na masérské rekvalifikační kurzy a akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Škola masáží: - rekvalifikační masérské kurzy - sportovní a rekondiční kurzy masáže s akreditací MŠMT Školení, zájmové kurzy: -masáže - lymfatické, medové, lávovými ...

Služby: - kurzy, školení - rekvalifikační kurzy - vedení účetnictví - účetní poradenství.

A) KURZY: Opakovaně pořádáme kurzy, na kterých prakticky u počítače a za pomocí lektora můžete pronikat do podstaty programování, do detailů platformy .NET a programovacího jazyka, tvorby webu i návrhu databází a databázových aplikací.

Vzdělávací společnost: - rekvalifikační, certifikované kurzy z oblasti podnikání, účetnictví, daní a marketingu.

Poskytování poradenství v oblasti managementu, koučování a vzdělávání vedoucích pracovníků. Implementace systému jakosti ISO 9000 a TQM.

Počítačové kurzy v Příbrami. Pro jednotlivce i skupiny, pro začátečníky i mírně pokročilé, příprava na testy ECDL. MS Windows, MS Office, internet.

Služby: -vedení účetnictví -pronájem školící místnosti -pořádání kurzů.

Služby: -pořádání seminářů a kurzů pro soukromníky i pro firmy.

Kurzy, školení: - firemní - kurzy pro veřejnost - akreditované kurzy

Velkoobchod, dovoz, prodej: -kosmetické zboží se zaměřením na modeláž umělých nehtů, manikúru, pedikúru, permanentní make-up a trvalé prodlužování řas -laky, tipy, pilníky, krémy na ruce, desinfekce, modelovací-štětce, hmota, tekutina, manikurní špachtle, kleště na tipy, štrasové kamínky, odlakovače, aceton na rozpouštění nehtů, parafín na ruce, ...

Nabídka akreditovaných, kvalifikačních i zájmových masérských kurzů certifikovaných u Ministerstva zdravotnictví.

Vzdělávací institut, spol. s.r.o. v Prostějově se zabývá pořádáním odborných kurzů a školení včetně rekvalifikací. Také provádíme komplexní služby a poradenství v požární ochraně, bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Naše služby poskytujeme nejen soukromým firmám, ale také příspěvkovým a státním organizacím. Vzdělávací institut: - ...

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti: - informačních technologií na českém i slovenském trhu.

- dámské, pánské kadeřnictví - akreditované rekvalifikace pro kadeřnice (Holičské a kadeřnické práce) - možnost řízené praxe či garance - prodlužování vlasů metodami micro ring, keratin, pásové prodlužování, belargo - kurzy na prodlužování vlasů a rasta copánky.

Intezivní akreditované rekvalifikační kurzy. Školení. Vybavení nehtových studií: -manikůrní stolky, stolek -kosmetické kufříky, kufřík Nehtový design. Nehtová kosmetika Prodej: -ÚV gely -Color club -Art club.