Chcete zlepšit svou profesní kvalifikaci? Navštěvujte rekvalifikační kurzy a zaměřte se na sociální péči, gastronomii, pohostinství a potravinářství, služby zákazníkům, počítačové kurzy, jazykové kurzy, vzdělávání, zdravotnictví, administrativu či finance.

Kurzy - účetnictví - daňová evidence - rekvalifikační kurzy.

Vzdělávací, poradenská a personální společnost.

Kurzy a semináře. Pro firmy, dospěpé i děti.

Školící centrum - pořádání školení, konferencí, workshopů a odborných kurzů - speciální kurzy pro veřejnou správu, zdravotnictví a školství - IT kurzy - kurzy pro administrátory - manažerské kurzy.

Semináře, kurzy, rekvalifikace, školení - Životní prostředí - Energetika - Psychologie práce a společenské vystupování.

Překladatelství a tlumočení Jazyková výuka Manažerské vzdělávání

Vzdělávací agentura. rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: -Účetnictví a daňová evidence v rozsahu 161 hodin teoretické výuky -Mzdové účetnictví v rozsahu 140 hodin teoretické výuky -Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky v rozsahu 161h z toho 80 praktické výuky, která bude realizovaná v MŠ a 81 teoretické vyuky -Hospodyně v ...

Poradenství Fondy EU Strategické řízení Organizační řízení Řízení lidských zdrojů Finanční řízení Řízení kvality. Vzdělávání pro veřejnou správu. Aktivní politika zaměstnanosti. Projektová kancelář.

Služby - masáže proticelulitidové, lymfatické manuální, reflexní - fyzioterapie - odstranění blokací Individuální masérské kurzy. Specializovaná péče o pohybový aparát, fyzioterapií, masáží, ale i relaxaci, Vám navodí pocity uvolnění a svěžesti.

Svářečská škola. Základní kurzy, zaškolení, svářečské práce: -svařování elektrickým obloukemobalovanou elektrodou -svařování plamenem.

LM nehtové studio: -modeláž nehtů gelem a gelacrylem -rekvalifikační kurzy.

Pořádání kurzů a seminářů z oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a práva. Ekonomické i daňové poradenství, audit účetnictví, operace s podnikem a zpracování daňových přiznání.

Rekvalifikační kurzy Masér, Kosmetické služby, Manikúra, Pedikúra Kvalifikační zkoušky. Jsme držiteli autorizací Ministerstva školství a Ministerstva zdravotnictví ČR pro uznávání těchto profesních kvalifikací. Kurzy masáží, ultrazvuková liposukce, kavitace, liposukce ultrazvukem, ultraliposukce - klasická Švédská masáž - havajská LOMI ...

NCM vzdělávací středisko Vzdělávací středisko funguje od roku 1992 v Brně. Je úzce zaměřeno na kurzy v gastronomii, jak rekvalifikační, tak i specializační. Tyto kurzy provádíme v Brně, ale i po celé Moravě. Kurzy Složitá obsluha hostů Jednoduchá obsluha hostů Barman Příprava teplých pokrmů Příprava minutek Příprava pokrmů studené ...

Rekvalifikační kurzy Brno Kosmetické ošetření pleti Líčení denní, večerní Nehtová manikúra Přístroje na obličej Modeláž nehtů Rychlé a bezbolestné čištění Svatební líčení Kosmetika Mary

Studio Ally. Rekvalifikační kurzy Permanentní make-up Permanentní řasy Kadeřnictví Nehty Masáže Kosmetika Pedikůra.

Počítačové služby. IT, PC, HW, SW: -služby a software pro státní správu a samosprávu, školy, rozpočtové a příspěvkové organizace, Gordic" -hardware, software -školení uživatelů (nejlépe přímo na pracovišti uživatele s jeho PC i programy) -instalace software, ekonomický SW -softwarová údržba PC -komplexní služby pro organizace bez ...

Komplexní služby a poradenství - bezpečnost práce Komplexní služby - požární ochrana Poradenství - požární ochrana Personální poradenství Komplexní služby - zpracování mezd Odborné kurzy- školení, semináře Komplexní služby - hygiena.

Cocktail Servis & bartender's flair show Pořádá -barmanská show -nápojový servis -catering -školení barmanů a kurzy -koktejlová škola -degustace -prodej kostkového ledu.

Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. Příprava a nabídka: - přednášky - kurzy a semináře pro další vzdělávání učitelů.

Sdružení pro podporu kultury neslyšících a přibližovat ji slyšícím. Pořádání seminářů a přednášek, módní přehlídky.

Kurzy, školení v oblasti personalistiky a pracovního práva.

Zpracování strategií pro zdravotnická zařízení. Školení zdravotnických pracovníků i managementu. Prodej zdravotnické přístrojové techniky.

Vzdělávací agentura: - semináře - poradenství. Pořádá odborné kurzy z oblasti pracovního práva, daní a sociálního pojištění. Poskytuje pracovněprávní poradenství.

Akademie vzdělávání dospělých, škola: -jazykové kurzy pro veřejnost a organizace: angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, ruština, čeština pro cizince -výpočetní technika -účetnictví -management -rekvalifikační kurzy- např. pracovník v sociálních službách, přímá obslužná péče, pečovatelka, základní výchovná nepedagogická ...