Chcete zlepšit svou profesní kvalifikaci? Navštěvujte rekvalifikační kurzy a zaměřte se na sociální péči, gastronomii, pohostinství a potravinářství, služby zákazníkům, počítačové kurzy, jazykové kurzy, vzdělávání, zdravotnictví, administrativu či finance.

Vzdělávání dospělých, firemní aktivity. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.

Škola krupiérů. Služby: - krupiérské kurzy - nabídka rekvalifikačních kurzů v oboru krupiérů - garance zaměstnání po ukončení kurzu .

Služby: - aktivní i pasivní marketing - zákaznický servis - školení, trénink operátorů a supervizorů.

Vzdělávací akce - školení. Zprostředkovatelská činnost Obchodní činnost - nákup, prodej.

Santia nabízí: -všeobecné vzdělávací programy a moduly -personální poradenství (Assesment Centre, Development Centre) -koučování, Mystery Calls a Mystery Shopping, audity a supervize na telefonních linkách -tréninkové programy na zakázku -specifické metody a formy vzdělávání -poradenství a konzultační služby -zkušenosti se ...

Společnost pro vzdělávání: - rekvalifikace - školení akreditovaná MŠMT ČR pro další vzdělávání pedagogických pracovníků - DVPP - sportovní kurzy - lektorské a prezentační dovednosti.

Služby: - zdravotní kurzy první pomoci a semináře pro firmy i veřejnost - celoživotní vzdělávání zdravotníků - celoživotní vzdělávání pracovníků v sociálních službách a sociálních pracovníků.

Překlady a tlumočení. Firemní školení: - manažerská školení - kurzy v IT - profesionální školení v češtině a angličtině

Pořádá - rekvalifikační masérské kurzy pro záčátečníky - semináře, přednášky i doplňkové kurzy.

Odborná školení - ekonomické zaměření Odborné poradenství pro firmy Odborná školení - právní zaměřenízpracování - odborné studie a podklady - firemní dokumentace a podkladyposkytování - odborné poradenství pro jednotlivce.

Zprostředkovávají - rekvalifikační kurzy, školení a semináře - lyžování - snowboarding - RSS k dispozici - účetnictví, mzdy - personalistika - specializované kurzy pro realitní makléře - studia oceňování nemovitostí - kurzy asertivity.

Informace o českém vysokém školství Analytická činnost v oblasti českého vysokého školství Pořádání - vzdělávací akce.

Pořádá - kurzy k získání způsobilosti pro řidiče a průvodce o ochraně zvířat během přepravy.

Pedikúra klasická, kombinovaná Rekvalifikační kurzy - pedikúra.

Školení - obsluhy manipulačních vozíků.

Kurzy a semináře Péče o duši a tělo - psychoterapie - EVA + EVH efektivní vertikální analýza - RFL rodová analýza - EFT techniky emoční svobody - autopatie - zasvěcení do energetických systémů - energetické ošetření - léčivé obrázky - automatická kresba. Masáže

Kurz - Jaký jsem manažer? Kurzy - Řízení času - Emoční inteligence - Motivace zaměstnanců - Zdvořilost v komunikaci.

Marketing Angličtina - překlady - tlumočení Výuka - angličtina - čeština pro cizince Zajištění - kurzy - semináře

Copánky afrocopanky, rasta, francouzské, pony - open rasta - dredy - prodlužování vlasů lidskými vlasy evropské, indické, asijské - ozdoby na dredy a ozdoby na copánky Prodlužování řas - lepení kamínků na zuby Prodej - evropské vlasy (kanekalony) - příslušenství k prodlužování vlasů Kurzy a školení - prodlužování řas a ...

Prodej, e-shop: - potřeby pro nehtové designéry Manikúra, pedikúra: - modeláž nehtů Kurzy - modeláž nehtů

Poradenství v oblasti rozvoje a personalistiky pracovníků malých, středních i velkých firem Vzdělávání dospělých - poradenství v oblasti rozvoje a personalistiky pracovníků malých, středních i velkých firem

Kurzy - koučování rozvoj osobnosti, řešení problémů, hledání osobní spokojenosti Psychologické poradenství