Zájmové kurzy pro děti, dospělé, postižené i seniory nabízí možnost aktivního trávení volného času. Zapište se na kurzy herecké improvizace, kurzy vaření, tance, vyšívání, kurzy aromaterapie, znakové řeči, kurzy cizích jazyků, osobního rozvoje a další.

Květinová farma - prodej řezaných květin, pěstování, prodej semínek - dovoz květin až do domů - okolí Znojma - svatby - kurzy - vazby květin, věnců i ekologické pěstování Pěstování květin bez pesticidů.

Služby - rekvalifikační kurzy - školení a semináře - příměstské tábory pro děti.

Kurzy: - paragliding - tandemové lety.

Služby: -pomáhá dětem a studentům jakéhokoli věku zvládat problémy se čtením, psaním či pravopisem i jinými předměty pomocí individuálního doučování založeného na specializované studijní technologii.

Služby: - přípravné kurzy na přijímací zkoušky pro žáky devátých tříd z matematiky a českého jazyka.

Tvorba webových stránek a webdesign. Tvorba internetových obchodů. SEO optimalizace - úspěšnost projektů. Grafické práce vizitky, letáky, firemní design. Tvorba: - www stránky - e-shopy webdesign - redesign. Zajištění: - webhosting - registrace domén. Počítačové kurzy: - základy - MS OFFICE - OPENOFFICE - grafika.

Aerobik klub Zlín pořádá taneční, pohybové, hudební kurzy. Aerobik pro děti i dospělé, pro všechny i výběrové závodní týmy Pilates, Jóga, Zumba, balanční cvičení, ABS. Výuka hry na flétnu, kytaru.

Taneční studio, výuka tance, taneční kurzy, latina, standard, flamenko, choreografie, děti, junioři, mládež, dospělí, senioři, pohybová průprava a správné držení těla, kurz španělského flamenca, kurz taneční pro dospělé, kurz latiny, kurz pilates, v ýuka standardních a latinskoamerických tanců, příprava tanečních párů k olympijskému sportu, ...

Výroba strojové a ručně pleteného (háčkovaného) oblečeni a doplňku. Vlastní design. Možnost výroby na zakázku. Výroba úpletu na míru. Kurzy strojního a ručního pleteni. Kurzy háčkování. Vyšívaný textil.

Taneční škola. Kurzy: -společenský tanec pro školáky -moderní tanec pro začátečníky -moderní tanec pro pokročilé -pro manželské i nemaželské taneční páry. Služby: -předtančení na plesy, společenské zábavy.

E - shop - sportovní potřeby oblečení, karabiny a sedáky pro lezení, outdoorové potřeby Výuka - lezení po stěně Výškové práce

Dovolte nám představit naši společnost iPrvní Pomoc. Našim cílem je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků tím, že jim poskytneme na míru vytvořený kurz první pomoci vedený profesionálními členy integrovaného záchranného systému, a to zdravotnickými záchranáři s víceletou praxí v oboru urgentní medicíny. Spolupracujeme s desítkami drobných ...

Pravidelné lekce jógy, kurzy jógy. Dále se zaměřujeme také na přednášky, semináře či workshopy, rodinné konstelace, aktivní meditace.

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® byla založena v roce 1990 a zaměřuje se na studium a pořádání seminářů v oborech akupunktura, fytoterapie, dietetika, diagnostika a tuina. Spolupracujeme s týmem tuzemských a zahraničních lektorů či profesorů z univerzit TČM po celém světě včetně Číny. Škola tradiční čínské medicíny – TČM: - studium, ...

Služby: - multifunkční areál s tankodromem - jízda tankem či BVP - kurzy pro děti, sebeobrana - specializované kurzy - Eventové programy - Teambuilding - muzeum

IT školení: -kancelářské aplikace, počítačové vývojářské kurzy, programátorské kurzy, akreditovaná školení a individuální konzultace s IT odborníky, -v případě zájmu jsme schopní zabezpečit i manažerské a jazykové kurzy u našich partnerů, -vlastníme mobilní počítačovou učebnu. Místo: po celé ČR i v Evropě - přímo u vás, ať už jste ...

Prodej: - potřeby pro paragliding: - padáky, krosny, sedačky, přilby, helmy, záložní padáky - příslušenství. Bazar - prodej staršího vybavení pro paragliding. Výuka - paraglidingu: - kurzy motorového a bezmotorového paraglidingu. Služby - tandemové lety Servis: - motorové krosny (PPG) - motorové tříkolky (MPG).

Vývoj, návrhy, výroba: - ultralehká letadla ULA, ULL: - ultralehký dvojmístný dolnoplošník - motorová rogala. Půjčovna, pronájem: - rogala - ultralehká letadla. Letecká škola: - pilotní výcvik.

Kurzy, výuka: -angličtina. -němčina. Kurzy: -výtvarné. -hudební (výuka hry na kytaru)

Počítačová školení - veřejné kurzy, individuální výuka, online konzultace, firemní školení na míru. Příprava formulářů, šablon a hlavičkových papírů, tvorba maker. Akreditované školicí středisko, certifikát MS.

Vedení skupinových i individuálních tanečních lekcí orientálních tanců, španělského flamenga a indického bolywoodu. Profesionální taneční vystoupení na oslavách, firemních a společenských akcích.

Alternativní medicína. Nabídka přednášek a kurzů, pomoc při nahlížení na nemoci z jiného úhlu pohledu.