Mateřské školy zajišťují stabilní zázemí pro ty nejmenší. Zajišťují socializaci, rozvoj jemné motoriky, pohybových vlastností, rozvoj zájmů a přípravu na základní vzdělávání. Přihlaste své dítě do soukromé, státní nebo třeba anglické jazykové školky.

Magic Hill mateřská škola s.r.o., česko-anglická MŠ
Jsme soukromá česko-anglická mateřská školka Magic Hill mateřská škola s.r.o., poskytujeme kvalitní dvojjazyčné předškolní vzdělání pro děti od 3 do 6 let věku. Vedeme zájmové kroužky zaměřené na kreativitu, sport a relaxaci.
Magic Hill mateřská škola s.r.o., česko-anglická MŠ
Mateřská škola, Praha 10, Boloňská 313
Hledáte pro Vaše dítě mateřskou školu v Praze? Nabízíme kvalitní předškolní vzdělávání pro děti v rámci programu „Hrajeme si a poznáváme svět“. Podporujeme správný vývoj dětí, rozvíjíme jejich tvůrčí myšlení, fantazii a vlastní individualitu. Máme moderně vybavené, barevné a prostorné třídy, pro venkovní aktivity využímáme velkou zahradu.
Mateřská škola, Praha 10, Boloňská 313
Miniškolka - soukromá mateřská škola rodinného typu.

Mary Poppins s.r.o. je miniškolka sídlící v Brně - Králově Poli. Ve školce provozujeme: - jesle - školku - oddělení pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Zajišťujeme také: - hlídání dětí mimo pracovní dobu - hlídání dětí doma, nebo ve školce - krátkodobé hlídání - dlouhodobé hlídání.

Lesní mateřská školka Pojďte ven se nachází u lesa a přehrady v přírodním parku Velká Bystřice. Poskytuje celotýdenní provoz od 8-16 hodin. Dětem se věnují zkušení pedagogové, kteří praktikují respektující přístup založený na efektivní komunikaci. Děti tráví většinu času venku. Vaříme dětem zdravou stravu.

Mufánkov je montessori školka, jejíž hlavním cílem je vytvoření kvalitního, příjemného a především připraveného prostředí, kde mají děti dostatek času naučit se a rozvinout vše potřebné do budoucího života tak, aby se staly samostatnými, zodpovědnými a empatickými dospělými lidmi.

Miniškolka, hlídání dětí.

Jesle - péče o děti předškolního věku - od 1 roku do 4 let.

Soukromá mateřská škola, česko x anglická s bohatým programem pro nejmenší

Mateřská škola, školka, MŠ. Detašované pracoviště: -Slušovice, Dlouhá 23 tel.:577983283.

Mateřská škola (školka). Školní jídelna: - tel.: 571658976.