Každá profesionální laboratoř musí být vybavená chladničkami, dezinfekčními prostředky, měřidly, váhami, laboratorním nádobím, chemikáliemi, dávkovači, speciálním nábytkem, lázněmi, sterilizátory a další nezbytnou technikou pro co nejpřesnější výsledky.

Zubní laboratoř. Služby: -stomatologická laboratoř specializující se především na estetickou celokeramickou výrobu zubních náhrad technologií CAD/CAM a snímacích náhrad Deflex.

Výroba, dodávky: -optické konektory, moduly, spojky a útlumové články -Couplery, WDM, CWDM, DWDM -rozvaděče pro optické vlákna a kabely, zemní spojky -aktivní prvky pro optické sítě -testovací a měřicí přístroje -komponenty pro taktické optické sítě. Aktivní optické přístroje: -prvky pro optické sítě (FTTH) (mediakonvertory, WIFI hlasové ...

Laboratorní diagnostika a léčba pohlavně přenosných chorob a zánětů pohlavních orgánů či močových cest mužů i žen..

Chemická laboratoř: -komplexní analýzy pro životní prostředí -analýzy potravin, biologického materiálu pro zemědělství a průmysl.

Laboratorní služby a expertízy: - v oblasti analýzy, kontroly vody a přírodních léčivých zdrojů.

Stomatologická laboratoř, činnost: - digitální výroba zubních náhrad (korunky, můstky, zubní implantáty).

Akreditovaná laboratoř - měření. Vizuální kontrola a třídící práce. Opravy a dokončovací práce. Montáž dílů.

České pivo, slad, ječmen, chmel, pivovarské suroviny. Akreditované analytické laboratoře. Mikrobiologické laboratoře.

Kompletní servis analýzy DNA pro organizace a fyzické osoby-paternita/otcovství, kriminalistika, genealogie. Nezávislé prověřování znaleckých posudků v rámci paternitních a trestních sporů. Design laboratoří, ISO 17025. Věda, výzkum, vzdělání.

Zubní laboratoř s nadstandardním vybavením. Vyrábíme fixní a snímací protetiku: - korunky - můstky - hybridní náhrady - keramická a kompozitní onlay

Soukromá stomatologická laboratoř. Zdravotnictví: - zubní technik - soukromá stomatologická laboratoř.

Laboratoř: - vyšetřování parametrů imunitního systému, včetně vyšetření alergologických.

Služby stomatologické laboratoře. Provádíme komplexní sortiment snímacích a fixních protetických prací se specializací na kovokeramiku a celokeramické fixní náhrady. Vyhotovení snímacích náhrad včetně jejich oprav.

Zdravotnické zařízení, služby: - imunologická a alergologická ambulance Laboratoř.