Každá profesionální laboratoř musí být vybavená chladničkami, dezinfekčními prostředky, měřidly, váhami, laboratorním nádobím, chemikáliemi, dávkovači, speciálním nábytkem, lázněmi, sterilizátory a další nezbytnou technikou pro co nejpřesnější výsledky.

Vývoj, výroba, prodej: Biotechnologické komponenty pro molekulární biologii Další služby: DNA testy otcovství: www.p-test.cz genetické testování v medicíně molekulární genetický servis výzkum a vývoj v oblasti molekulární biologie a nanotechnologie P-test je spolehlivý, anonymní test otcovství. Cena testu otcovství je nižší než u ...

Stomatologie: - zubní praktický lékař - zubní lékař, stomatochirurg, implantolog - zubní laboratoř - implantační systém (ankylos, TBR, dentis, SGS, Denti, Neobiotech).

Služby: - stomatologie, zubní laboratoře a gynekologické a porodní péče.

Zubní laboratoř. Služby: -stomatologická laboratoř specializující se především na estetickou celokeramickou výrobu zubních náhrad technologií CAD/CAM a snímacích náhrad Deflex.

Výroba, dodávky: -optické konektory, moduly, spojky a útlumové články -Couplery, WDM, CWDM, DWDM -rozvaděče pro optické vlákna a kabely, zemní spojky -aktivní prvky pro optické sítě -testovací a měřicí přístroje -komponenty pro taktické optické sítě. Aktivní optické přístroje: -prvky pro optické sítě (FTTH) (mediakonvertory, WIFI hlasové ...

Laboratorní diagnostika a léčba pohlavně přenosných chorob a zánětů pohlavních orgánů či močových cest mužů i žen..

Chemická laboratoř: -komplexní analýzy pro životní prostředí -analýzy potravin, biologického materiálu pro zemědělství a průmysl.

Laboratorní služby a expertízy: - v oblasti analýzy, kontroly vody a přírodních léčivých zdrojů.

Zubní ordinace a laboratoř. Dentální hygiena.

Stomatologická laboratoř, činnost: - digitální výroba zubních náhrad (korunky, můstky, zubní implantáty).

Akreditovaná laboratoř - měření. Vizuální kontrola a třídící práce. Opravy a dokončovací práce. Montáž dílů.

České pivo, slad, ječmen, chmel, pivovarské suroviny. Akreditované analytické laboratoře. Mikrobiologické laboratoře.

Kompletní servis analýzy DNA pro organizace a fyzické osoby-paternita/otcovství, kriminalistika, genealogie. Nezávislé prověřování znaleckých posudků v rámci paternitních a trestních sporů. Design laboratoří, ISO 17025. Věda, výzkum, vzdělání.