Potřebujete léky nebo léčiva na vaše zdravotní problémy? Lékárny nabízejí léky na alergie, chřipky, nachlazení, na bolest nebo na problémy s kostmi a klouby. V jejich sortimentu najdete i doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, kosmetiku, hygienu a další.

VUAB Pharma a.s. - výroba a distribuce léčivých látek
Jsme tradiční český výrobce v oblasti farmacie a náš program se specializuje na výrobu a distribuci léčivých látek a platinových specialit pro výrobu protinádorových léčiv. V našem sortimentu naleznete léčivou látku Nystatin velice účinnou proti plísním a kvasinkám, suché injekce i in vitro diagnostické soupravy.
VUAB Pharma a.s. - výroba a distribuce léčivých látek
Lékárna. Maloobchod: -farmaceutické zboží -zdravotnické zboží -kosmetické zboží -toaletním a drogistickým zbožím

Lékárna. Prodej, výdej: -léky, léčiva -zdravotnický materiál.

Výdej léků na recept Příprava léků dle předpisu Medikamenty všeho druhu

Farmaceutický a chemický průmysl. Výroba: - nebezpečné chemické přípravky.

E-shop MOJE LÉKÁRNA . Maloobchod, prodej: - léky - zdravotnické potřeby

Lékárna Maloobchod, prodej: - léky, léčiva

Aktuální nabídka: - univerzální obal autolékárničky - specifikace: - rozměry 30x22 cm - textilní obal ve tvaru polštářku, suchý zip, přední strana koženka - možnost vlastního loga (potisku), zadní strana potahová látka Výroba, prodej, kompletace - autolékárny: - autolékárničky pro osobní, nákladní, ostatní motorová vozidla ...

Prodejna léčivých rostlin Distribuce, maloobchod, prodej: -zdravotnické potřeby Pobočky: -lékárna U Hvězdy, tel. 495271730, Štefánikova ul. -lékárna Na rohu, tel. 495542478, tř. SNP 637.

Prodej a e -shop - farmaceutická kosmetika Výroba - farmaceutická kosmetika - masážní přípravky na: - bolesti kloubů, svalů, revmatismu - bylinné přípravky pro ekzematiky

Lékárna: -l éky, léčiva - léčivé rostliny, čaje - zdravotnické potřeby - výdej na lékařský předpis - volný prodej léků.

Lékárna, doplňkový prodej - bylinné produkty - kosmetika