Potřebujete léky nebo léčiva na vaše zdravotní problémy? Lékárny nabízejí léky na alergie, chřipky, nachlazení, na bolest nebo na problémy s kostmi a klouby. V jejich sortimentu najdete i doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, kosmetiku, hygienu a další.

OKO-OČNÍ OPTIKA František Havlík, brýle, čočky, měření zraku
V naší oční optice OKO najdete široký výběr brýlí, brýlových obrub i čoček. Brýle Vám zhotovíme do druhého dne. Váš zrak změříme autorefraktometrem, který objektivně zjistí oční vadu i dioptrickou hodnotu oka. Objednat se můžete on-line na našem webu. Sídlíme v Praze na Spořilově, v Ládví, na Zbraslavi a Skalce.
OKO-OČNÍ OPTIKA František Havlík, brýle, čočky, měření zraku
Galenická laboratoř Ostrava léky, tablety, potravinové doplňky
Galenická laboratoř Ostrava je společností, která se specializuje na výrobu léčiv, potravinových doplňků, kosmetiky i veterinárních přípravků. Naše sídlo je v Ostravě a na trhu jsme již od roku 1993. Při výrobě využíváme moderní technologie, které vycházejí z tradiční výroby, které podléhají přísným technologickým i hygienickým normám. Zaměřujeme ...
Galenická laboratoř Ostrava léky, tablety, potravinové doplňky
Lékárna Bazalka, s.r.o. u Penny marketu
Lékárna Bazalka s.r.o., která se nachází v Ostravě na Bazalech se specializuje na prodej léků, homeopatik, tlakoměrů i veterinárních přípravků. Kromě léčiv zde můžete také zakoupit vše pro zdravou výživu, stravu i bezlepkovou dietu. Homeopatika: - polykomponentní a monokomponentní přípravky, - produkty značek Heel, AKH či Boiron jako ...
Lékárna Bazalka, s.r.o. u Penny marketu
Lékárna POLIKLINIKA s.r.o.
Lékárna POLIKLINIKA s.r.o. se zaměřuje na prodej farmaceutických výrobků, léků a homeopatik. V naší lékarně naleznete také široký sortiment volně prodejných léčiv, zdravotnických potřeb, ortopedických pomůcek a potravin zvláštní výživy. Provozujeme také Dermocentrum Opava, kde prodáváme léčebnou kosmetiku: - na kožní problémy a onemocnění ...
Lékárna POLIKLINIKA s.r.o.
Lékárna. Prodej: - farmaceutické výrobky - léky.

Výdejna, prodej: - léky - zdravotnické potřeby.

Služby - outsourcing - marketing - generické léky, nutriční výživa.

Lékárna. Maloobchod, prodej: - léky, léčiva - farmaceutické výrobky - zdravotní potřeby - homeopatie.

Farmaceutická společnost. Vývoj, výroba, registrace: - doplňky stravy - kosmetika - potravinářské a kosmetické substance - veterinární a humánní léčiva (přípravky) - pevné, polotekuté a tekuté lékové, kosmetické a potravinářské formy. Výzkum: - úprava účinné látky (substance, extraktu, API, BPC) - formulace lékové formy - jádra ...

Velkoobchod, distribuce: - zdravotnický a dentální materiál - léčiva.

Lékárna, prodej, e-shop: - léky - zdravotnické potřeby - kosmetika

Výdej léků na předpis. Prodej: - volně prodejné léčiva - doplňk stravy - vitamíny - čaje - léčebná kosmetika - dětská výživa - inkontinentní pomůcky - jiné zdravotnické prostředky - homeopatika.

Distribuce léčiv. Lékárna Slunce v Lékařském domě Potoky 5145 760 01 Zlín e-mail: mail@lekarnaslunce.cz

Vývoj a výroba pevných lékových forem - vývoj a výzkum v oblasti farmaceutických technologií - mikronizace, solubilizace, tvorba komplexů a adičních směsí, jejich granulace.

Lékárna základního typu, výdej a prodej léčiv, zdravotnického materiálu, homeopatik, veterinárních přípravků, čajů, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky a zdravotní obuvi.

Lékárna. Maloobchod,prodej: -léky,léčiva -zdravotní materiál.

Lékárna. Maloobchod, prodej: - léky, léčiva - farmaceutické přípravky - potravinové doplňky - zdravotnický materiál.

Výroba: - produkty pro zdravý životní styl s tradicí čínské medicíny. Velkoobchod: - goja - detoxikační náplastí - výrobky s glukanem.

Služby: - callcentrum zaměřené na farmacii