Nemocnice a kliniky poskytují zdravotnickou pomoc lidem. Diferencují se na jednotlivá oddělení, jako je ortopedie, chirurgie, urologie, alergologie, kožní a další. Navštívit můžete soukromé či státní kliniky a polikliniky, nemocnice krajské nebo okresní.

Laboratorní a chemické pomůcky, diagnostické soupravy
Prodej laboratorních a chemických pomůcek nebo diagnostických souprav MLPA nabízí široká nabídka eshopu společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o. V uceleném sortimentu naleznete laboratorní plasty, zkumavky a příslušenství, chemická činidla a roztoky pro výzkumné a chemické laboratoře nebo nemocnice, profesionální sekvenace DNA pro analýzy materiálu ...
Laboratorní a chemické pomůcky, diagnostické soupravy
Nemocnice Strakonice, a.s.
Nemocnice Strakonice, a.s. je moderním zdravotnickým zařízením, které poskytuje pacientům kvalitní a profesionální péči. Naleznete u nás oddělení chirurgické, dětské, internu, kardiologii, onkologii, plicní, ARO a JIP, endokrinologii a gastroenterologii. Pro budoucí maminky slouží gynekologicko-porodnické odd. včetně dalších specializací.
Nemocnice Strakonice, a.s.
MUDR. HANA NOVÁKOVÁ, ORDINACE PL PRO DOSPĚLÉ
Ordinace paní doktorky MUDr. Hany Novákové poskytuje komplexní lékařské služby v oblasti preventivní péče pro dospělé. V naší ambulanci se zaměřujeme na diagnostickou, preventivní a léčebnou péči. Provádíme očkování, ambulantní vyšetření a ošetření, preventivní prohlídky a další lékařské úkony. Sídlíme na adrese Svatoňovická 587, Praha.
MUDR. HANA NOVÁKOVÁ, ORDINACE PL PRO DOSPĚLÉ
Zubní lékařství, citivá, téměř bezbolestná a v 95% úspěšná léčba parodontózy, parodontitidy a zánětů dásní Erbiovým chirurgickým laserem.Bělení zubů Laserem, keramické a metalokeramické náhrady vykažených či úrazem poškozených zubů, zásuvné spoje jako nejluxusnější náhrada ztracených zubů, které nelze nahradit implantáty, běžná sanace kazů-na ...

Chirurgie: - plastická - laserová - estetická - všeobecná - žilní. Kožní lékařství, ORL, obezitologie. Sídlo firmy - Ostrava.

Alternativní medicína. Přístrojová diagnostika organismů v Opavě: - přístroje Oberon Titanium. Regenerace zdraví, zdravotního stavu. Posílení imunity. Terapie plazmovým generátorem. Likvidace plísní, virů, parazitů a nežádoucích bakterií v organismu. Řešíme problémy jako jsou například: - alergie - borelióza - lupenka - únavový ...

Lékařská pohotovostní služba pro děti a dospělé. Zubní pohotovost: - tel.: 553766384, - po -pá: 15.30-20; so, ne, svátky: 9-20 Očmí pohotovost: - tel.: 553766379 - so, ne, svátky: 7.30-15.

Zdravotnické zařízení. Lékaři: - Kardiologie: - MUDr. Roman Štípal, CSc. - MUDr. Vladimír Srp - MUDr. Vladimír Kaučák - Gastroenterologie: - MUDr. Jaroslav Orlík - Neurologie: - MUDr. Michal Bar, Ph.D - Prim. MUDr. Daniel Václavík - Urologie: - MUDr. Ivo Odstrčil - Revmatologie: - MUDr. Mojmír Šugárek - Praktický ...

Ústav pro mentálně postižené: - ošetřovatelská služba v rodinách - humanitární pomoc v zahraničí - rehabilitační dílny pro invalidní důchodce - pečovatelská výpomoc - knihovna křesťanské kultury.

Poliklinika. Ambulantní zdravotnická péče.

Nemocnice. Porodnice. Pohotovost pro děti i dospělé: - tel.:553777777.