Optika u Stodolní

Oční optiky nabízí měření zraku, vyšetření zraku a jeho korekci a to za pomoci dioptrických brýlí anebo kontaktních čoček. Oční optiky dále nabízí bohatý sortiment dámských, pánských i dětských slunečních, sportovních, módních anebo speciálních brýlí.

MP Group Logistics Center, s.r.o.
Logistické centrum MP Group se sídlem v Domažlicích bylo zřízeno ve středu Evropy společností Michael Pachleitner Group. Takovéto výhodné umístění umožňuje odesílat produkty do druhého dne a to hlavně do Německa a Rakouska. V roce 2012 to vše začalo v relativně nevelkých prostorech o rozloze 5 500 m2. O pět let později, tedy v roce 2017 se ...
Moderní optika. Překvapí vás netradičním interiérem a širokým výběrem dioptrických a slunečních brýlí. Je zde možnost kontroly zraku každý den. Zaměřujeme se na stylové brýle a sleduje neustále nové trendy s důrazem na kvalitní materiály a zpracování.

Oční optika - měření zraku - prodej: kontaktní čočky, brýle, ... Další provozovna - adresa: Masarykovo nám.351, 330 26 Nýřany - tel. 377 930 789.

Optik studio: -poradenství -zhotovení brýlí -oční optika -optometrie - měření zraku -aplikace kontaktních čoček.

E-shop nabízející dámské, pánské a dětské brýle: - dioptrické brýle - sluneční brýle - sportovní brýle Pobočka Praha Oční optika Trnka Jindřišská / Nekázanka 19 110 00 Praha-Nové Město tel. 734 754 060

Prodej a výroba: -kontaktní čočky -klasické -pro plánovanou výměnu -zakázkové -presbyopické na čtení i do dálky -pro dyslexii a barvoslepost -roztoky a doplňky.

Optika. Prodej: -brýle -čočky. Nákup-SRN. ISO 9001. Pobočka SR-Bratislava.

Online prodej kontaktních čoček a příslušenství.

Prodej: -brýle, brýlové obruby -kontaktní čočky -sluneční brýle.

Oční ambulance. Optika. Služby: - aplikace kontaktních čoček - poradenství před laserovým zákrokem.