Specializovaná lékařská pracoviště zahrnují fyzioterapie, vertebrogenní terapeuty, homeopatické poradny, korektivní dermatologie, laserterapie, ordinace alternativní medicíny, výživové poradenství, centra asistované reprodukce anebo plastické chirurgie.

MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková nabízí kompletní pediatrickou péči pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky a veškeré lékařské úkony jako jsou očkování, vyšetření, odběry biologického materiálu, vyšetření moči, CRP testy a podobně. Ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně se vstřícným a milým přístupem.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Bohaté zkušenosti ze západní medicíny pan doktor MUDr. Josef Maček spojil s čínskou medicínou a svými léčitelskými schopnostmi a dosahuje výborných výsledků při léčbě širokého spektra nemocí. Mezi léčebné metody čínské medicíny patří fytoterapie, dietologie a také zdravotní cvičení. Léčíme astma, neplodnost, migrénu i Crohnovu nemoc.
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Poskytujeme klinická ambulantní vyšetření, operační odstranění kožních nádorů, pigmentových, mateřských znamének a dalších kožních útvarů. Ošetříme zlomeniny laminátovou fixací a poskytujeme laser terapii. Zajistíme doporučení k operacím. Chirurgickou a radiologickou ambulanci naleznete na adrese Malé Náměstí 1700, Benešov.
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Výživová poradna je součástí obezitologického centra MUDr. Robina Urbánka. Nutriční poradenství. Služby: - výživové poradenství při onemocněních - specifické dietní režimy: - nadváha a obezita - podváha a podvýživa - diabetes mellitus - kardiovaskulární onemocnění, vysoký krevní tlak - onemocnění gastrointestinálního ...

Psycholog Jihlava s.r.o. provozuje psychoterapeutické centrum.

Rehabilitace MUDr. Vlasta Vodová s.r.o. poskytuje rehabilitační služby a zaměřuje se na léčbu poruch pohybového aparátu.

GYNTELČ s.r.o. provozuje gynekologickou ordinaci.

Soukromá gynekologická ambulance DUGY s.r.o., MUDr. Jana Dufková poskytuje profesionální preventivní a léčebnou péči v oblasti gynekologie a porodnictví. Naši ordinaci najdete v Brně, městská část Řečkovice na ulici Vránova. Gynekologie, gynekologická ambulance, ženská lékařka: - preventivní prohlídky - kolposkopie, cytologie, gynekologické ...

Služby: -rentgen -mamografické pracoviště.

MUDr. Jan Kozák s.r.o. provozuje dětskou kardiologickou ambulanci.

Gynekologické centrum ŠÁRKA s.r.o. provozuje gynekologii a dietoterapii.

Ortopedie a fyzioterapie, s.r.o. jak již její název napovídá poskytuje pacientům komplexní odbornou lékařskou péči v oboru ortopedie a fyzioterapie. Zabýváme se především prevencí, léčbou a rehabilitací poruch a onemocnění podpůrného a pohybového aparátu. Nedílnou součástí této specializace je léčba úrazů a zranění. Dále provádíme infuzní ...

Kardiokohl s.r.o. provozuje soukromou kardiologickou ordinaci.

Ambulance plastické a estetické chirurgie. nestátní zdravotnické zařízení Chirurgická ambulance, konzultační ambulance jednodenní péče: - MUDr. Jozef Andel a MUDr. Peter Žuffa Po 16.00 - 19.00hod. Traumatologická ambulance: - MUDr. Radim Jünger Út 08.00 - 13.00 hod. St 08.00 - 14.00 hod. 15.00 - 18.00 hod. Čt 08.00 - 13.00 ...

Acupuncturum, s.r.o. se zaměřuje na akupunkturu, etikoterapii a další léčebné metody.

PhDr. Milena Tejklová provozuje psychologicko-terapeutickou ambulanci.

Psycholog - psychoterapeut - supervizor - manželský a rodinný poradce a terapeut.

Soukromá dopravní zdravotní služba: -přeprava pacientů (bezplatně pro pacienty všech zdravotních pojišťoven) -místní i dálkové převozy po celé ČR -služba 24 hodin denně.

Oční ambulance - komplexní odborné oční péče.

MUDr. Hellerová provozuje ordinaci dětské gynekologie a porodnicko-gynekologickou ordinaci.

MUDr. Zdeněk Hrazdira provozuje ordinaci chirurgie.

Pečovatelská a ošetřovatelská služba Denní stacionář PRO mladé lidi se zdravotním postižením Charita Občanská poradna

Charita sv. Martina poskytuje služby: - charitní pečovatelská služba - domácí zdravotní péče - nabídka pomůcek