Specializovaná lékařská pracoviště zahrnují fyzioterapie, vertebrogenní terapeuty, homeopatické poradny, korektivní dermatologie, laserterapie, ordinace alternativní medicíny, výživové poradenství, centra asistované reprodukce anebo plastické chirurgie.

MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková nabízí kompletní pediatrickou péči pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky a veškeré lékařské úkony jako jsou očkování, vyšetření, odběry biologického materiálu, vyšetření moči, CRP testy a podobně. Ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně se vstřícným a milým přístupem.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Poskytujeme klinická ambulantní vyšetření, operační odstranění kožních nádorů, pigmentových, mateřských znamének a dalších kožních útvarů. Ošetříme zlomeniny laminátovou fixací a poskytujeme laser terapii. Zajistíme doporučení k operacím. Chirurgickou a radiologickou ambulanci naleznete na adrese Malé Náměstí 1700, Benešov.
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Bohaté zkušenosti ze západní medicíny pan doktor MUDr. Josef Maček spojil s čínskou medicínou a svými léčitelskými schopnostmi a dosahuje výborných výsledků při léčbě širokého spektra nemocí. Mezi léčebné metody čínské medicíny patří fytoterapie, dietologie a také zdravotní cvičení. Léčíme astma, neplodnost, migrénu i Crohnovu nemoc.
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
MUDr. Simona Valečková provozuje oční ambulanci.

Mgr. Jan Pisak je dopravní psycholog a psychoterapeut.

Quercus-Med s.r.o. provozuje gynekologicko-porodnickou ambulanci.

Zdravotnictví: -zubní lékaři . Čelistní a obličejová chirurgie - dentální implantologie - stomatologie - orální chirurgie –kompletní spektrum operací.

Mgr. Naďa Skyvová je psycholožka a psychoterapeutka v Olomouci.

Mgr. David Teichman poskytuje psychologické poradenství a psychoterapie (individuální i rodinná)

Mgr. Ondřej Toth je psycholog pro děti i dospělé.

Alergologická ambulance. Odborný lékař: - alergolog.

Soukromá přeprava pacientů: -nemocných, raněných, rodiček.

Lékařské zařízení, služby: - neurologie - dětská neurologie - EEG laboratoř - EMG laboratoř - UZ vyšetření magistrálních mozkových tepen - rehabilitace Další pracoviště: Brno, Drobného 38-40 - neurologická konsiliární vyšetření tel. 532 149 333 Brno - Modřice, Masarykova 1019 - neurologie tel. 511 119 885, 530 508 642 Újezd u ...

Krajská nemocnice Tomáše Bati Zlín je od ledna 2006 akciovou společností, jediným akcionářem je Zlínský kraj. Zlínská Baťova nemocnice má 1080 lůžek a ročně hospitalizuje přes 40 tisíc pacientů. Funguje u nás LSPP pro děti a dospělé a zubní pohotovost. Poblíž hlavního vjezdu do areálu Krajské nemocnice je umístěn babybox pro anonymní ...

Středisko ošetřovatelské péče: - pečovatelská služba. - ošetřovatelská služba - osobní asistence - sociální služba.

Služby: - ORL ambulance vč. audia - estetické zákroky - mezonitě - aplikace botulotoxinu, výplní - mikrojehličkování - nastřelování náušnic

Radiodiagnostická ordinace Bystrc, s.r.o. provádí RTG a ultrazvuková vyšetření.

Urologická ambulance, urologie - MUDr. Jaroslav Jelínek - MUDr. Libor Palička - MUDr. Jaroslav Kaňa. Praktická lékařka pro děti a dorost - MUDr. Radomíra Jelínková.

Městská nemocnice s poliklinikou Uherský Brod . Ambulantní lékařské služby v oborech: -praktické lékařství pro děti a dopělé, interní -stomatologie, ortodoncie -kožní -psychiatrie -chirurgie -diabetologie -gynekologie pro děti a dospělé -neurologie -oční -plicní -endokrinologie -alergologie -kardiologie ...

Nestátní, soukromé zdravotní zařízení: -oddělení nukleární medicíny.

Kompletní gynekologicko porodnická péče -edukace -prevence -diagnostika -léčba. Porodnická ultrazvuková diagnostika. Diagnostika a léčba poruch udržení moči. Diagnostika a léčba neplodnosti.