Plastická chirurgie dokáže pomocí doktorského zásahu změnit část lidského těla a zvýšit tím sebevědomí. Podstoupit lze plastiku prsou, tj. zvětšení, zmenšení nebo modelování, liposukci, obřízku, gastrický bypass, operaci nosu, očních víček nebo facelift.

Cleopatra Clinic - krása v rukou profesionálů
Toužíte vypadat mladě? Chcete změnu? Navštivte Kliniku plastické chirurgie - Cleopatra Clinic v Ostravě. Čeká na Vás zkušený zdravotnický personál s nejmodernějším vybavením kliniky. Specializujeme se na kosmetické plastické zákroky a operace. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru estetické medicíny. I vy si zasloužíte vypadat skvěle.
Plastická chirurgie Plasticare, s.r.o., v čele s MUDr. Remešem Vám zaručuje kromě vysoké profesionality také otevřený a férový přístup k pacientům založený na oboustranném respektu a důvěře. Služby kliniky plastické chirurgie: PERFEKTNÍ PRSA: - zvětšení i zmenšení prsou - rekonstrukce a modelace prsou - operace v důsledku nádorů prsu - ...

C.E.M. je špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu s dalšími doplňkovými službami pro péči v oblasti kosmetikya pedikúry. Zcela nové Centrum estetické medicíny je vybaveno přístroji s nejmodernějšími technologiemi: -vyhlazení vrásek -odstranění tuku -laserová depilace.

Plastický chirurg s licencí České lékařské komory. Zákroky hrazené zdravotními pojišťovnami: - odstranění kožních znamének a nádorků ze zdravotních důvodů - léčba jizev a poúrazových deformací kůže ze zdravotních důvodů. Zákroky nehrazené zdravotními pojišťovnami - kosmetické: - plastické operace nosu a odstálých boltců - plastiky ...

Revoluční hubnutí Wellness Trend je první lékaři ověřený program redukce váhy s týmem lékařů a odborných konzultantů po celé ČR a v mnoha dalších zemích. Naší prioritou je komplexní program hubnutí s individuální péčí pro klienty.

Plastická a estetická chirurgie - operace břišní stěny, oční víčka, omlazení obličeje, aplikace botulotoxinu, výplně, liposukce - specializace na augmentace a rekonstrukce prsů, operace genitálu, proleženin a chirurgie ruky

Lékařská ordinace, podiatrie, poradna pro sportovce.

Lektorská činnost v oblasti asistované reprodukce, léčba neplodnosti, IVF, darování oocytů Sanatorium Pronatal, Praha (www.pronatal.cz) Poradna pro léčbu neplodnosti Pardubické krajské nemocnice a.s. (www.ivfnempardubice.cz)