Potřebujete se objednat na vyšetření k odbornému lékaři? Ortopedie, chirurgie, neurologie, ORL, gynekologie, urologie, psychiatrie, genetická pracoviště, alergologie, kožní, oční anebo revmatologie jsou specializovaná pracoviště odborných lékařů.

DOCTA DIA spol. s r.o., MUDr. František Jurek
Společnost DOCTA DIA spol. s r.o. provozuje dvě oddělené ordinace se společnou čekárnu, ve kterých ordinuje pan doktor MUDr. František Jurek a paní doktorka MUDr. Miroslava Jurková. Specializujeme se na diabetologii, praktické lékařství pro dospělé pacienty, kardiologii a také interní lékařství. Sídlíme na adrese Nádražní 1266/26, Ostrava.
DOCTA DIA spol. s r.o., MUDr. František Jurek
Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie - operace, rekonstrukce
Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie pomáhá pacientům již od roku 1975. Naši lékaři zde operují celé spektrum úrazů ruky, provádí rekonstrukce poúrazových stavů a řeší onemocnění rukou jako je revmatická ruka, spastická ruka či vrozené vady ruky. Ročně je u nás ambulantně ošetřeno asi 26 000 pacientů a odoperováno přes 4 000.
Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie - operace, rekonstrukce
MUDr. Květoslava Nováková - dermatologická ordinace
Centrum estetické dermatologie a dermatologická ordinace MUDr. Květoslava Nováková poskytuje profesionální péči o Vaši pleť a tělo. Mezi služby naší kožní ambulance patří léčba kožních chorob, estetická dermatologie, odstranění kožních výrůstků, névů a žilek a další. Najdete nás v Olomouci na ulici Krokova.
MUDr. Květoslava Nováková - dermatologická ordinace
Činnost: - rady, tipy, informace a produkty, které vám pomůžou zlepšit schopnost zaostřování, snížit počet dioptrií, zmírnit únavu očí a a udržet zdravý a ostrý zrak E-shop: - doplňky stravy - bylinné čaje

Soukromá dopravní zdravotní služba Zdeněk Herzig poskytuje přepravní služby sanitním vozem zejména pro klienty z Jihočeského a Plzeňského kraje. Zajistíme přepravu sanitkou do i ze zdravotnického zařízení nejen v rámci regionu, ale i dálkové cesty v rámci celé České republiky. Poskytované služby: - zdravotní doprava - přeprava sanitním ...

Rehabilitační centrum Šumava - rehabilitace, fyzioterapie. Soukromá ordinace - adresa: Na Nábřeží 3, 370 01 České Budějovice.

v současné době nepřijímá nové pacienty

Služby: - masáže - manikúra - pedikúra - kosmetika

Služby: - masáže - hlídání dětí

Hotel - ubytování ve 49 pokojích se 118 lůžky - restaurace - wellness.

Služby: - plastická chirurgie - kosmeticko-estetické úpravy - liposukce - rázová vlna

Služby: - ošetřovatelská, pečovatelská služba.

Ordinace, služby: - stomatologie - zubní

Služby: - nutriční terapeutka - laktační poradkyně.

Pro milovníky překrásné šumavské přírody nabízí Hotel Churáňov komfortní ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a také čtyřlůžkových pokojích. Případně dvou apartmánech. Dále naši hosté mohou využít hotelové restaurace, baru a kavárny s tanečním parketem. Hotel Churáňov je vhodným místem jak pro milovníky zimních sportů tak i pěší turistiky či ...

Stomatologie, zubní ordinace. MUDr. Bořek Slezáček MUDr. Vojtěch Slezáček MUDr. Štěpán Slezáček MUDr. Aleš Vítek MUDr. Kateřina Vítková MUDr. Eva Slezáčková MDDr. Tesaříková Erika

Estetika, estetická ambulance - depilace - akustická vlna: bezpečná terapie celulitidy a lymfatických otoků. Mudr. Jan Šmejkal -interna, revmatologie, obezitologie.

Služby - výživové poradenství. E-shop - zdravá výživa - dietní potraviny.

Kosmetický salon, služby: - kosmetika - kadeřnictví - solárium - masáže

Ortodoncie - léčíme děti i dospělé pomocí fixních i snímacích aparátů (rovnátek).

Soukromá ordinace-lékař: -interna -revmatologie.