Potřebujete se objednat na vyšetření k odbornému lékaři? Ortopedie, chirurgie, neurologie, ORL, gynekologie, urologie, psychiatrie, genetická pracoviště, alergologie, kožní, oční anebo revmatologie jsou specializovaná pracoviště odborných lékařů.

DoMeNa Gyn s.r.o. - kvalitní gynekologická péče
Veškerou gynekologickou péči v moderně vybavené ordinaci, poskytuje svým pacientkám paní doktorka MUDr. Jitka Zacharová. Naše služby zahrnují preventivní a léčebnou péči, ultrazvuková vyšetření, léčbu gynekologických onemocnění, komplexní péči o těhotné či očkování proti HPV virům. Klademe velký důraz na osobní přístup a komunikaci.
DoMeNa Gyn s.r.o. - kvalitní gynekologická péče
Dobrá psychiatrie, s.r.o. - odborná lékařská péče
Odborné lékařské péči v oblasti psychiatrie a psychoterapie se ve své ordinaci věnuje paní doktorka MUDr. Markéta Dobrá. Zaměřujeme se na léčbu psychotických a afektivních poruch, poruch spánku či úzkostných poruch. Rovněž našim klientům nabízíme pětidenní rekondiční pobyty s celodenním programem v centru U Dobré naděje v obci Krásná.
Dobrá psychiatrie, s.r.o. - odborná lékařská péče
Stomatologická ordinace DentalLive s.r.o.
Naše zubní ambulance nabízí profesionální péči o Váš bezchybný úsměv. Věnujeme se preventivním, záchovným i estetickým stomatologickým zákrokům za použití nejmodernějších vyšetřovacích postupů a techniky. V naší ordinaci se vždy snažíme o ideální řešení a léčbu daného problému s chrupem.
Stomatologická ordinace DentalLive s.r.o.
Specializované centrum estetické laserové chirurgie: - vyhlazení povrchu kůže - zahlazování vrásek kolem očí a úst - vyhlazování jizev - odstraňování některých pigmentových skvrn - odstraňování nezhoubných kožních útvarů - odstraňování kožních cévních změn - laserová depilace - bezbolestná liposukce - odstranění celulitidy

Služby - masáže aroma, čokoládové, klasické - sportovní masáže - lymfatické masáže

Předporodní kurzy Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku Laktační poradenství

Provozování solno-jodové jeskyně, odpočinek - relaxace - prevence, vhodné pro všechny věkové kategorie. Reklama - výroba a prodej reklamních plastových rámů, lišt a profilů.

Stomatologická ordinace - parodontolog

Nabízíme relaxační, sportovní a klasické masáže. Prodáváme prádlo, bižuterii a šperky.

Odborné poradenství a konzultace v oblasti přírodní medicíny: - fytoterapie - aromaterapie - apiterapie (léčba včelími produkty) - Bachovy esence Jóga (kurzy, soukromé lekce, jóga u moře) Wellness pobyty Lektorská činnost (semináře, přednášky, workshopy)

Služby: -masáže -rehabilitace -baňkování -aromaterapie

Služby: -masérské -rekondiční -regenerační Pořádání: -semináře

ORL - ušní, nosní, krční ordinace