Potřebujete se objednat na vyšetření k odbornému lékaři? Ortopedie, chirurgie, neurologie, ORL, gynekologie, urologie, psychiatrie, genetická pracoviště, alergologie, kožní, oční anebo revmatologie jsou specializovaná pracoviště odborných lékařů.

MUDr. Smetana Miroslav - Praktický lékař pro děti a dorost
Hledáte kvalitní pediatrickou péči pro Vaše dítě? MUDr. Miroslav Smetana je tu pro Vás. Naši ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost najdete na adrese Nábřeží 727 v Libušíně. Poskytujeme léčebnou a preventivní péči pro děti od narození až do věku 19 let, provádíme vyšetření CRP a provozujeme poradnu pro kojence. Přijímáme nové pacienty.
MUDr. Smetana Miroslav - Praktický lékař pro děti a dorost
DentalLive s.r.o.
Naše zubní ambulance nabízí profesionální péči o Váš bezchybný úsměv. Věnujeme se preventivním, záchovným i estetickým stomatologickým zákrokům za použití nejmodernějších vyšetřovacích postupů a techniky. V naší ordinaci se vždy snažíme o ideální řešení a léčbu daného problému s chrupem.
DentalLive s.r.o.
Masérské služby Rekondiční masáže Regenerační služby

Masáže klasické, sportovní, anticelulitidové - masáž lávovými kameny - indická masáž hlavy - masáže pro těhotné

Kožní ordinace - dermatologie - venerologie Při potížích pacienty ošetřujeme ihned bez objednání a doporučení. Ošetření kapalným dusíkem provádíme každý den. Provádíme fototerapii UV zářiči. Veškerou péči poskytujeme bezúplatně na pojišťovnu. Bezplatné parkování, doprava MHD. Ambulantní doba: Po 7:30 - 11:30 12:30 - 15:00 Út ...

Specializované centrum estetické laserové chirurgie: - vyhlazení povrchu kůže - zahlazování vrásek kolem očí a úst - vyhlazování jizev - odstraňování některých pigmentových skvrn - odstraňování nezhoubných kožních útvarů - odstraňování kožních cévních změn - laserová depilace - bezbolestná liposukce - odstranění celulitidy

Služby - masáže aroma, čokoládové, klasické - sportovní masáže - lymfatické masáže

Předporodní kurzy Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku Laktační poradenství

Provozování solno-jodové jeskyně, odpočinek - relaxace - prevence, vhodné pro všechny věkové kategorie. Reklama - výroba a prodej reklamních plastových rámů, lišt a profilů.

Stomatologická ordinace - parodontolog

Nabízíme relaxační, sportovní a klasické masáže. Prodáváme prádlo, bižuterii a šperky.