Stomatologické ordinace nabízí komplexní péči o chrup. Tato péče zahrnuje pravidelné prohlídky, dentální hygienu, odstranění zubního kamene, léčbu zubních kazů, bělení chrupu, čištění kanálků, ale také zubní implantáty či akutní ošetření bolestivých zubů.

Zubní ordinace, stomatologie. Zubní hygiena. Pobočka Ostrava - Sokolská tř. 2587/81, Ostrava - tel. 722 367 815. Pobočka Frýdlant nad Ostravicí - adresa: Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí - tel. 722 367 814.

Stomatologická ordinace. Zubní lékař.

Dentální klinika? Další pobočka Ostrava Českobratrská 2227/7 - Ostrava Telefon: +420 774 492 099

Zubní klinika, služby: - stomatologie - zubní ordinace

Stomatologická ordinace. Zubní lékařka.

Soukromá zubní ordinace: - stomatologie - dentální implantologie - orální, maxilofaciální chirurgie - dentální hygiena - zubní laboratoř.

Ordinace, služby: - stomatologie - zubní péče

Ordinace, služby: - stomatologie - zubní

Provozujeme soukromou zubní kliniku a poskytujeme komplexní ošetření chrupu.

Ordinace, služby: - stomatologie - zubní - rentgen Dentální hygiena: tel.: 733 552 676

Ordinace: - stomatologie - zubní

Zubní péče Ostatní činnosti související se zdravotní péčí j. n.

Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. se sídlem v Praze je specialistou v oboru estetické a plastické chirurgie. Centrum estetické a oční medicíny s.r.o. se zaměřuje na komplexní vyšetření očí, diagnostiku a léčbu glaukomu nebo vyšetření barvocitu. Nabízíme celou řadu odborných zákroků. Naší specializací jsou plastické ...

Moderní klinika v centru Brna. Centrum estetické stomatologie.

Nabídka zubních implantátů a miniimplantátů Dentis, systémů IPL i laserů. Prodej kosmetických výrobků Asklepion.

Chcete kvalitní zdravotní péči a lidský přístup? Obraťte se na Salius Medical Group. Dokážeme péči o vaše zdraví proměnit v mnohem příjemnější a profesionální zážitek. Těšíme se na vás v našich ordinacích Stomatologie a Dermatologie

Zubní klinika: - stomatologická ordinace - zubní hygiena - bělení zubů - chirurgické zákroky - implantáty - keramické korunky.

Zajišťujeme kompletní zubní péči pro celou rodinu, nadstandardní záchovnou a estetickou stomatologii a protetiku včetně celokeramických faset a korunek a implantologii. Dále dentální hygienu a bělení zubů.

Služby, ordinace: - stomatologie - zubní - ortodoncie - dentální hygiena