Trápí vás nemoc? Neváhejte navštívit praktického lékaře. V ordinaci praktického lékaře probíhá stanovení základních diagnóz, odběry krve, vyšetření zraku a sluchu, očkování, preventivní prohlídky, léčba běžných onemocnění a odesílání k odborným lékařům.

MUDr. Arnošt Zabilka - ortopedická ambulance, ortoped
Naše ortopedická ambulance se zabývá především prevencí, léčbou a rehabilitací poruch i onemocnění pohybového a podpůrného aparátu. Dále se soustředíme na bolesti zad, kloubů, bolesti svalů, poúrazové stavy i léčbu degenerativních kloubních onemocnění. Naši ordinaci najdete na adrese Krškova 807/21, Praha - Hlubočepy.
MUDr. Arnošt Zabilka - ortopedická ambulance, ortoped
Podnikateľské poradenstvo. Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností. Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností. Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností.

Záložňa Finančný leasing Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností Poskytovanie finančných prostriedkov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov Prenájom bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb Maloobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu ...

Všeobecná ambulantní zdravotní péče Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí