Ordinace Honovi, s.r.o.
MUDr. Vladimír Badal
PEDIATRIE HOSTIVAŘ, s.r.o.

Trápí vás nemoc? Neváhejte navštívit praktického lékaře. V ordinaci praktického lékaře probíhá stanovení základních diagnóz, odběry krve, vyšetření zraku a sluchu, očkování, preventivní prohlídky, léčba běžných onemocnění a odesílání k odborným lékařům.

WEMED s.r.o. -  MUDr. Weisse, praktický lékař pro dospělé
Ordinace pana doktora MUDr. Weisse je moderně zařízené zdravotnické zařízení, které poskytuje péči v oblasti praktického lékařství pro dospělé pacienty. Provádíme u nás pravidelné preventivní prohlídky, vstupní, výstupní a periodické prohlídky, očkování a také odběry biologického materiálu. Rovněž se věnujeme závodní preventivní péče.
WEMED s.r.o. -  MUDr. Weisse, praktický lékař pro dospělé
Praktický lékař MUDr. Pavel Čížek & MUDr. Dagmar Čížková, s.r.o.
Společnost Praktický lékař MUDr. Pavel Čížek & MUDr. Dagmar Čížková, s.r.o. provozuje ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Pacientům nabízíme komplexní služby všeobecného lékařství pro dospělé. Provádíme preventivní prohlídky, očkování, na vyžádání vystavujeme potvrzení a poskytujeme i další nadstandartní péči.
Praktický lékař MUDr. Pavel Čížek & MUDr. Dagmar Čížková, s.r.o.
Ordinace Honovi, s.r.o. - MUDr. Dagmar Uvírová
Naše ordinace poskytuje komplexní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči pro děti od narození až do 19 let. Provádíme preventivní prohlídky, očkování, odběry biologického materiálu, stanovení CRP a také poskytujeme laktační a nutriční poradenství. Vašim dětem se u nás dostane opravdu kvalitní a odborné lékařské péče.
Ordinace Honovi, s.r.o. - MUDr. Dagmar Uvírová
Ordinace, ambulance: - alergologie - praktický lékař pro děti a dorost Další ordinace: Praha, Svatoňovická 587 - praktický lékař pro děti a dorost

Služby - gynekologie - gynekologická klinika a IVF. Další pracoviště: - Gynem IVF Centrum, Ledčická 1, Praha 8, tel. 225 391 710 - Gynem Praha 8, Pod Náměstím 1, Praha 8, tel. 225 391 731.

Ordinace: - praktický lékař pro dospělé

Zdravotnická péče - praktický lékař pro dospělé - poradenství v oblasti zdravého životního stylu a při odvykání kouření.

Ordinace praktického lékaře - MUDr. Marie Sedláková.

Ordinace praktického lékaře - MUDr. Jiří Vrba.

Nestátní zdravotnické zařízení: - interna - neurologie - foniatrie - logopedie - otorinolaryngologie, ORL - praktický lékař pro dospělé.

Ordinace, služby: - praktický lékař

Služby, ordinace: - praktický lékař pro dospělé

Služby: - ordinace praktické lékařky pro děti a dorost.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

Ordinace, služby: - praktický lékař pro děti a dorost

Závodní zdravotní péče - praktické lékařství - interna - chirurgie - rehabilitace - ORL - neurologie.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Psychoterapie. Rehabilitace.

Praktické lékařství pro dospělé