Výrobna mezistěn a včelařských potřeb, s.r.o.
BIOSFOR, s.r.o., regulátory růstu pro zemědělskou výrobu

Zemědělství vyžaduje kromě přírodních a umělých hnojících přípravků i vhodnou techniku, tedy traktory, postřikovače, secí stroje, sklízecí techniku, přípravky a další. V rámci lesnictví jsou potřeba lesní sazenice a myslivecká či lesnická technika.

Zemědělské družstvo Výšovice – produkty rostlinné výroby
Zemědělské družstvo Výšovice hospodařící na území Hané, se zaměřuje na produkci v oblasti rostlinné výroby. V rámci činnosti družstva se věnujeme zejména pěstování obilovin, ječmene, pšenice, máku, řepky a také hořčice. Mezi další služby které poskytujeme, patří také čištění drobných semen. Sídlíme v obci Výšovice v okrese Prostějov.
Zemědělské družstvo Výšovice – produkty rostlinné výroby
Statek Kydlinov, Hradec Králové
Věnujeme se rostlinné výrobě, produkci krmných směsí pro hospodářská zvířata i chovu krůt a krocanů.
Statek Kydlinov, Hradec Králové
Zemědělská výroba: - zpracování produktů rostlinné a živočišné výroby.

Lesnické služby: -zalesňování. -zakládání lesa. -ochrana lesa. -lesní školka. Těžba dřeva: -přibližování dřeva. Výkup: -dřevo, dříví. Prodej: -palivové dřevo.

Chovatelská stanice mainských mývalích koček.

Poradenství: - výživa hospodářských zvířat. Distribuce: - genetika prasat.

-Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Velkoobchod a maloobchod

Farma - chov skotu - chov koní - rostlinná výroba.

Společnost RÖTHEL Praha, spol. s r.o. již dvacet pět let dodává doplňkové látky určené pro krmivářský průmysl. V našem sortimentu naleznete konzervační a acidifikační přípravky, Enzym Endo-xylanáza, nutriční emulgátory, granulační pojivo, vyvazovače mykotoxinů, by-pass protein BYOPROFIN S a BYOPROFIN R a mnoho dalších produktů. Mezi naše významné ...

Prodejna živých mořských a sladkovodních ryb.

Prodejna myslivosti nabízí široký sortiment oděvů, obuvi a doplňků nejen pro mylivce, lesníky a pro pobyt v přírodě. Prodej: - košile - trička - mikiny - svetry - obleky - bundy - kalhoty - golfky - holiny - opasky - vodítka - nože - dalekohledy - střelivo, diabolky - keramika, dárkové předměty - tinktury z ...

Zemědělství: - luštěniny - obilniny - technické plodiny.

Výroba: -krmné směsi, krmiva pro hospodářská a jiná zvířata: -skot, telata, dojnice -prasata, selata -koně -drůbež, králíci. Maloobchodní prodejna: -kompletní krmné směsi: -skot, prasata, koně, drůbež(kuřice, nosnice, brojleři, krůty), králíci, psi, kočky, holubi -krmné suroviny: -obiloviny (zrno i šrot), ...

Prodej - výživa koní - krmné směsi, krmivo a doplňky pro koně.

- Výroba a prodej zemědělských komodit - Vepřín - výkrm prasat C h o v a p r o d e j : - užitková prasata - plemenné prasničky

Služby: - inzertní server Equimarket - koně - jezdecké potřeby - ježdění a výcvik

Prodej: - osiva polních plodin - přípravky na ochranu rostlin - substráty a hnojiva - skleníkové výpěstky a sadba. Šlechtění: - luskoviny - přadné rostliny - olejniny - kořeninové rostliny.

Zahradnictví, prodej: - okrasné keře, jehličnany - ovocné stromy - trvalky - hnojiva, osiva. Služby: - zakládání trávníků - údržba zahrad, veřejné zeleně.

Prodej: - substrát určený pro pěstování bonsají - ekologické hnojivo - korejské misky - bonsaje

Zemědělská činnost - pěstební činnost (žito, oves, brambory) - přibližování dřeva koňmi - přibližování dřeva traktorem - projížďy na koních.