Výrobna mezistěn a včelařských potřeb, s.r.o.
BIOSFOR, s.r.o., regulátory růstu pro zemědělskou výrobu

Zemědělství vyžaduje kromě přírodních a umělých hnojících přípravků i vhodnou techniku, tedy traktory, postřikovače, secí stroje, sklízecí techniku, přípravky a další. V rámci lesnictví jsou potřeba lesní sazenice a myslivecká či lesnická technika.

Statek Kydlinov, Hradec Králové
Věnujeme se rostlinné výrobě, produkci krmných směsí pro hospodářská zvířata i chovu krůt a krocanů.
Statek Kydlinov, Hradec Králové
Zemědělské družstvo Výšovice – produkty rostlinné výroby
Zemědělské družstvo Výšovice hospodařící na území Hané, se zaměřuje na produkci v oblasti rostlinné výroby. V rámci činnosti družstva se věnujeme zejména pěstování obilovin, ječmene, pšenice, máku, řepky a také hořčice. Mezi další služby které poskytujeme, patří také čištění drobných semen. Sídlíme v obci Výšovice v okrese Prostějov.
Zemědělské družstvo Výšovice – produkty rostlinné výroby
Práce: - zemní - lesní (těžba dřeva, úpravy svažnic). Autodoprava.

Služby: - nákup a prodej jateční i chovný skot a prasata

Stavební činnost - zemní práce. Nákladní dorava - přeprava odpadu, zemědělských komodit, sypkých hmot. Rostlinná výroba - pěstování ploditn: řepka, pšenice, ječmen, hrách. Živočišná výroba - chov skotu a prasat.

Příspěvková organizace Lázeňské lesy Karlovy Vary spravuje lesy, které jsou ve vlastnictví statutárního města Karlovy Vary. Zabýváme se lesním hospodářstvím, hospodařením se svěřenými pozemky a lesními porosty. Zajišťujeme péči o les a obnovu lesa, dále těžbu dřeva a poskytování služeb v myslivosti. Hlavní část lesů v blízkém okolí má rozlohu cca ...

Prodej - prasata - selata - skot Prodej - ječmen - pšenice - oves - šroty

Prodej, e-shop: - krmiva, vitamíny pro papoušky - vitamíny pro holuby, drůbež, králíky. Výroba, prodej, e-shop: - kroužky pro exotické ptactvo, holuby, drůbež (hliník, nerez).

Služby: - lesnictví - těžba dřeva - myslivost

Chov včel, výroba: - med - včelí produkty.

Služby - správa lesů - oceňování lesů - lesní hospodářská evidence - hospodářská úprava lesů.

Služby - správa lesů a majetku. Provozovna - adresa: Obora 171, 263 01 Dobříš - tel. 318 521 180

BIODVŮR - bio farma - pěstování a prodej brambor, pšenice, špaldy a žita.

Prodejna AGROmarket Patrik Semrád nabízí široký sortiment hospodářských, zahradnických a domácích potřeb. Prodáváme krmiva, nářadí, spojovací materiál, železářské zboží i rybářské potřeby. Najdete nás ve městě Třebechovice pod Orebem, ulice Havlíčkova. Naše nabídka, maloobchod, prodej: - zahrádkářské potřeby - zahradnické nářadí (hrábě, ...

Prodej průmyslových hnojiv a pesticidů, uhlí a nafty. Výživa a ochrana rostlin, rozmetávání organických hnojiv, provádění oprav zemědělských strojů.

Distribuce produktů evropských a amerických značek v ČR - potravinářské výrobky - krmivo - výrobky pro péči o zdraví a krásu.

Jízdárna Naděje: -jízda na koních -výcvik jezdců(začátečníků i pokročilých) -týdenní pobytové kursy, ubytování v penzionu nebo hotelu -turistika v sedle po Českém ráji -hipoterapie pod lékařským dohledem -výcvik a ustájení koní -zprostředkování prodeje koní.

Velkoobchod: - pesticidy, hnojiva, osiva. Malá chemie pro zahrádkáře. Nákladní doprava vozidly 3t a 6t. Středisko: Moravská Třebová, Sušice 94 (areál sila I.MTZ)

Export, import, obchodní činnost: - slad, ječmen, pohanka, pšenice a další zemědělské produkty.

Firma Ludvík Lexa se v rámci své podnikatelské činnosti zaměřuje na výrobu a zpracování zemědělských produktů. Mezi stěžejní práce firmy patří zejména chov a prodej krůt a také prasat. Dále nabízíme prodej obilí, brambor a sena. Sídlíme na adrese Chotíkovská 218/27, Plzeň - Malesice. Služby: - soukromý zemědělec - rostlinná a živočišná ...

Zemědělec, pěstování, prodej: - brambory, cibule, zelí - jablka, hrušky, švestky.

-Zemědělská prvovýroba -Silniční motorová doprava nákladní -Ošetřování rostlin, roslinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům -Přípravky na ochranu rostlin

Lesní a okrasné školky - pěstování sazenic lesních dřevin - pěstování stromů a okrasných dřevin pro zahrady a městskou zeleň - zahradní a krajinná tvorba, od projektů až po realizace zahrad a parků.

Zemědělská výroba: - rostlinná - živočišná.

Chovatelská stanice MERANO BOHEMIA: - Staffordshire Bull Terrier - Stafordširský bulteriér.