Chov hospodářských i jiných zvířat se nabízí jak v klasické, tak i v ekologické podobě jako jsou ekologické farmy. Kozy, ovce, skot, lesní a vysoká zvěř ale i domácí zvířata jako kočky, psi anebo akvarijní rybičky, to vše pouze od osvědčených chovatelů.

Včelí farma: - chov včel - produkce medu. Domácí produkty: - vejce - kozí mléko.

Činnost: - chov francouzských buldočků.

Chovatelská stanice Border kolií. Jízdárna, jezdectví, stáj. Prodejna jezdeckých potřeb.

Služby: - povrchová úprava dřeva - dodávka, montáž stínící technika - prodej nátěrových hmot Výroba: - krmítka - vletová okna - klece, voliéry Chov papoušků rodu Neofema a Agapornis.

Prodej chovatelských potřeb - krmiva a pochoutky pro domácí mazlíčky - akvarijní a terarijní technika - chov vzácných akvarijních ryb - prodej a vývoz odchovaných ryb.

Chov zvířat - terarijní zvířata, hadi.

Chov zvířat pro zájmový chov a jejich výcvik

Služby: - chov včel - včelařské kurzy - poradenství, kurzy apiterapie a aromaterapie.

Ranč Beraní ráj chov ovcí, prodej plemenných ovcí romanovská ovce (Romanov sheep) a clun forest. Chov koní - irský cob (irish cob)

Internetový obchod, e-shop: - jezdecké potřeby - sedla, ohlávky, čabraky - western kalhoty, klobouky.

Export a chov živých a mražených hlodavců, hmyzu, plazů a ptáků.

Včelařství. Výroba a prodej: - medu - medoviny - kosmetiky - produkty z propolisu Vzdělávací činnost: - včelí stezka - prosklený úl Pronájem roubenky Projektování zahrad

Podniková prodejna - pálenky, likéry, medoviny, cider, mošty a med, - sortiment Agnes produktů - tel. 604 700 703, 730 193 362 Palírna, pálenice, moštárna - ovocný lihovar - pěstitelské pálení - příjem ovoce pro pěstitelské pálení - služby moštování - výkup ovoce - tel. 604 211 088. Včelařství - chov včel - výroba ...

Chovatelská stanice: - Belgický ovčák Služby: - výcvik sportovních a služebních psů

Činnost: - chovatelská stanice plemeno Basenji Služby: - pronájem chalupy

Nabízíme vybavení zvěřinců, chov a prodej laboratorních zvířat, podestýlka, krmené diety a chovné technologie.

Služby: - chov sportovních koní - ustájení koní

Služby: - ustájení koní - výcvik koní i jezdců

Chovatelská stanice, chov: - německá doga.

Civilní bezpečnostní služba CBS HILLBOR se specializuje na ostrahu objektů a majetku se cvičenými psy. Mezi naše další činnosti patří kontrola práce neschopných zaměstnanců, strážní služby či vyšetřování kriminální činnosti z řad zaměstnanců. Sídlíme v Horním Boudově. Bezpečnostní agentura, civilní bezpečnostní služba, služby: - fyzická ...

Rostlinná výroba - pěstování pšenice, ječmen, oves, řepka, brambory. Živočišná výroba - chov skotu. Jídelna - stravování pro veřejnost.