Chov hospodářských i jiných zvířat se nabízí jak v klasické, tak i v ekologické podobě jako jsou ekologické farmy. Kozy, ovce, skot, lesní a vysoká zvěř ale i domácí zvířata jako kočky, psi anebo akvarijní rybičky, to vše pouze od osvědčených chovatelů.

Společnost REINOLD s.r.o. se zabývá dřevovýrobou, výrobou speciálních palet na přepravu plastových profilů a mezinárodní kamionovou dopravou. Založili jsme oboru Rokliny, kde chováme jeleny, muflony a daňky. Zabýváme se také chovem mastného skotu. Dřevovýroba: Vlastníme pilu na pořez kulatiny a výrobní linku pro zpracování pořezané kulatiny. ...

Stolařská, pilařská a včelařská výroba. Sušení dřeva.

Prodej, e-shop: - krmivo pro psy a kočky. Služby: - pracovní chov německých ovčáků - psí škola.

Nožířství, výroba nožů na zakázku. Puškařství. Prodej: - nové zbraně - puškohledy - střelivo. Chovatelství: - chov hladkosrstých foxteriérů.

Lesnictví, těžba dřeva. Přibližování dřeva koňmi. Chovatelská stanice.

Zemědělská farma. Živočišná výroba, chov: - ušlechtilé kozy plemene bílá krátkosrstá - dojený skot. Prodej: - jateční kůzlata - mléko a mléčné výrobky (kozí, kravské).

Služby - výcvik a chov psů - psí hotel, hlídání psů.

Chov ovcí a koz Chov skotu plemene Galloway Podpůrné činnosti pro živočišnou výrobu Sladkovodní akvakultura

Chovatelská stanice: - psi, psů (pouze francouzský buldoček).

-Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Velkoobchod a maloobchod Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny

Ekologická farma. Chov zvířata: -koně -ovce -prodej jehňat: jateční, na výpas. Zemědělská výroba, obhospodařujeme cca 200 hektarů. Pěstování: -obiloviny: pohanka, špalda (osivo) -pícniny -luskovinoobilní směsky (na zrno, v senážních balíkách) -pohanka -špalda.

Chovatelská stanice: -pes Labradorský retrívr.

Velkoobchod, prodej: - zvířata určenými pro zájmové chovy, živá zvířata: - exotické ptactvo - hlodavci.

Velkoobchod, prodej: - zvířata určenými pro zájmové chovy, živá zvířata: - exotické ptactvo - hlodavci.

Chovatelská stanice psů. Salón pro psy. Služby: - stříhání, trimování, koupání a vyčesávání pejsků - stříhání drápků, odstranění chloupků z oušek - čištění análních žláz.

Jezdecký klub. Chov koní. - americké plemeno Quarter Horse a Paint Horse. Služby: - výuka jízdy na koni - lekce reiningu a westernového ježdění pro začátečníky i pokročilé, westernová drezůra - ustájení koní soukromých majitelů všech plemen - možnost ustájení březích klisen a zajištění porodů - pořádání kurzů, školení a ...

Zámečnictví, zámečnická výroba: - vrata, brány, ploty, mříže, zábradlí, schodiště, regály, stojánky, kontejnery, korby. - medomedy pro včelaře, kbelíky, rámečky, várnice Chovná stanice psů: - plemeno Chodský pes.

Lesnická činnost: - výkup dříví všech sortimentů - zpracování kulatiny na požadovaný sortiment - prodej dříví v přesné kvalitě dle požadavku zákazníka - dopravu dříví až k zákazníkovi - silniční, železniční - prodej stavebního řeziva na zakázku - pěstební činnost - těžba a zpracování dřeva - doprava Lovecká turistika Broková ...

Zemědělské družstvo: - zemědělská výroba - výroba mléka - výroba mléčných výrobků - provádění prací zemními a zemědělskými stroji - silniční motorová doprava - opravy motorových vozidel - okrasné školky - autobusová přeprava.

Činnost: - chov holubů Prodej, e-shop: - potřeby pro holubáře

Výroba, prodej: - med - medovina - včelí produkty. Chov včel.