Chov hospodářských i jiných zvířat se nabízí jak v klasické, tak i v ekologické podobě jako jsou ekologické farmy. Kozy, ovce, skot, lesní a vysoká zvěř ale i domácí zvířata jako kočky, psi anebo akvarijní rybičky, to vše pouze od osvědčených chovatelů.

Internetový obchod, e-shop: - jezdecké potřeby - sedla, ohlávky, čabraky - western kalhoty, klobouky.

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3, 5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Přípravné a dokončovací stavební ...

Nabízíme vybavení zvěřinců, chov a prodej laboratorních zvířat, podestýlka, krmené diety a chovné technologie.

Včelí farma Prodej, e-shop: - med - výrobky z medu - medovina - svíčky ze včelího vosku.

-Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Školka pro Pejska

Bezpečnostní agentura - ochrana a ostraha osob a majetku. Chov a výcvik strážních psů.

Dětské tábory jezdecké kurzy Ekologická farma - chov koní

Služby: -jízdárna -mini zoo -pořádání svateb a firemních akcí

Výstavba moderních agrokomplexů, mléčných farem a velkovýkrmen skotu. Výroba krmných směsí. Jatka. Plemenářský chov prasat. Chov drůbeže.

-Výroba a opravy čalounických výrobků -Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Velkoobchod a maloobchod -Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží -Zprostředkování obchodu a služeb -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a ...

Výcvik vodících a asistenčních psů

Chovatelská stanice Šarplaninských pasteveckých psů.

Chovatelská stanice Valentinka pro čistokrevné jezevčíky.

Kompletní ůprava pejsků všech plemen .Stříhání, trimování, koupání, česání. Prodej chov.potřeb a psí kosmetiky. Kurzy stříhání. Čištění análních žlázek, zkrcování drápků. U nás můžete v příjemném prostředí posedět a být při úpravě Vašeho psího miláčka.

Služby: - chovatelská stanice Německých a Belgických ovčáků - hotel pro psy

Psí škola. Výcvik psa na: - lov - ochranu a obranu - stopaře. Tanec se psem. Sportovní kynologie. Přípravy na výstavu. Základní poslušnost. Program převýchovy psa.