Vybavení pro jezdce a pro koně zahrnuje jezdecká sedla, uzdy, podsedlové dečky, udidla pro koně, jezdecké chapsy, rajtky, rukavice, helmy, biče a další. Kromě tohoto příslušenství je nutné dbát na správnou výživu koně – kloubní doplňky, vitamíny a pamlsky.

Farma Jandrt s.r.o.
Farma Jandrt s.r.o., která se nachází v Hanušovocích v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, se věnuje zemědělské činnosti, včetně ekologického zemědělství. Naše certifikované BIO produkty jsou brambory, skot, senáž a seno, které každý rok prověřuje Ministerstvo zemědělství nezávislou certifikační organizací. Trvalý travní porost máme ...
Prodej přívěsů, přepravníků a vozíků do 3, 5 tuny - valníky, skříně, autovky, sklopky, na koně a hospodářská zvířata. Prodej krmiv pro domácí a hospodářská zvířata. Ubytování v jedno až pěti lůžkových pokojích, kapacita 30 lůžek u Prostějova. Přeprava koní po celé Evropě - trénink, chov, ustájení koní.

Ekologicky hospodařící farma. Ekologický chov skotu a koní. Společnost MARWIN, v.o.s. je dodavatelem hovězího masa v Olomouckém kraji. Provozuje i vlastní jatka. Porážka, jateční opracování masa - vše v BIO kvalitě.

Služby: - ustájení koní - krátkodobý pronájem školního koně v areálu - individuální výcvik jezdce - vyjížďky do terénu - exkurze pro školy a školky - pronájem kryté haly 20 x 40 m - pronájem venkovní jízdárny 40 x 70 m - ubytování

Náš Pony klub Olešnice, který provozujeme již 20 let v obci Bouzov v okrese Olomouc, je organizovaný spolek nabízející všem zájemcům výuku dětí v jízdě na našich ponících. Máme akreditaci jezdecké školy a především se zabýváme výukou dětí v jízdě na pony, rekreačním ježděním a účastí některých našich jezdců na závodech. Naše stádo má cca. 40 ...

Jezdecký klub: - vyjížďky na koních - jízda na koních na různých akcích, scénky, dětské dny - přeprava koní a zapůjčení přepravníku. - docházka ke koním - ustájení koní.

Zemědělská farma Zlaté Hory chová koně a nabízí jízdu na koni, vyjížďky do přírody a vození dětí na ponících (také i do přírody). Rozsah a druh vyjížďky přizpůsobíme Vaším jezdeckým zkušenostem.

Veterinární ordinace: - poradenská, preventivní a léčebná činnost u malých zvířat - základní chirurgické zákroky včetně kastrace samců a samic malých zvířat - čipování a vystavování pasů - prodej veterinárních diet a krmiv na objednávku - výjezdy k pacientům a pohotovostní služba mimo ordinační hodiny po telefonické domluvě ...

Stáj Arka, služby: - jednodenní, týdenní a víkendové pobyty u koní - výuka jízdy na koni - jezdecký kroužek pro děti od pěti let - jezdecký klub

Živočišná výroba, chov: - masný skot - koně. Ubytování: - 3 apartmány - celková kapacita 14 lůžek s možností přistýlek - plně vybavená kuchyně s jídelnou. Sportovní vyžití: - vyjížďky na koních - výuka jízdy na koni.

Ubytování v soukromí: -kapacita 10 osob -tři pokoje 2/3, 1/4 -každý pokoj má vlastní sociální zařízení -společná kuchyňka. Ranch: -výuka jízdy na koni -turistické vyjížďky -chov strakatých huculských koní.

Výroba, prodej: - jezdecké potřeby - sedla - podbřišníky - chrániče Sportovní stáj.

Ubytování: - kapacita 22 lůžek v 6 pokojích. Možnost vyjížděk na koních.

Činnost - chov koní - podkovářství - prodej pomůcek pro podkováře a chovatele koní.

Stáj: - venkovní písková jízdárna - kruhovka - výběhy - velká pastvina s terénními skoky - 20 koní - 11 boxů - chov koní český teplokrevník a Halfing - vyjížďky do terénu - výuky jízdy na koni - parkurové hobby závody i akce pro děti - možnost pronájmu arálu.

Jezdecký areál: - pořádání jezdeckých závodů - pořádání veřejných jezdeckých tréninků - pořádání jezdeckých soustředění - pronájem jezdeckých ploch a haly - pronájem areálu k společenským, kulturním a sportovním akcím.

Ubytování na ranči v chatkách a apartmánech. - bufetová restaurace (zahrádka) Adrenalinový park: - lanové centrum - lanový svět - dětský park. Turistická jízdárna. Výcvik, trénink koní.