Užitkový chov koní, krav, ovcí, koz, drůbeže a jiných hospodářských i domácích zvířat. Ustájení zvířat, kvalitní péče o zvířata, výcvik různého stupně, to vše pouze od zkušených odborníků. Využijte služeb od profesionálů, kteří ví, jak se starat o zvířata.

Farma Jandrt s.r.o.
Farma Jandrt s.r.o., která se nachází v Hanušovocích v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, se věnuje zemědělské činnosti, včetně ekologického zemědělství. Naše certifikované BIO produkty jsou brambory, skot, senáž a seno, které každý rok prověřuje Ministerstvo zemědělství nezávislou certifikační organizací. Trvalý travní porost máme ...
Ekologicky hospodařící farma. Ekologický chov skotu a koní. Společnost MARWIN, v.o.s. je dodavatelem hovězího masa v Olomouckém kraji. Provozuje i vlastní jatka. Porážka, jateční opracování masa - vše v BIO kvalitě.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Výroba rozvaděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů

Ekozemědělec. Drůbeží ekofarma. Prodej: - biovejce - bioslepice - hovězí maso.

Činnost: - ovčí statek - výroba sýry

Bio farma, chov, pěstování: - skot, krávy - brambory

Zemědělská výroba (rostlinná, živočišná). Služby: - autodoprava - opravárenství - gastronomie - závodní stravování - prodej čerstvého hovězího a vepřového masa, vlastních výrobků z jatek, ze sýrárny, prodej vajec a mléka.

Nožířství, výroba nožů na zakázku. Puškařství. Prodej: - nové zbraně - puškohledy - střelivo. Chovatelství: - chov hladkosrstých foxteriérů.

Lesnictví, těžba dřeva. Přibližování dřeva koňmi. Chovatelská stanice.

Výroba: - mléko. Rostlinná výroba. Živočišná výroba: - chov zvířat.

Živočišná výroba, chov: - masný skot - koně. Ubytování: - 3 apartmány - celková kapacita 14 lůžek s možností přistýlek - plně vybavená kuchyně s jídelnou. Sportovní vyžití: - vyjížďky na koních - výuka jízdy na koni.

Ubytování v soukromí: -kapacita 10 osob -tři pokoje 2/3, 1/4 -každý pokoj má vlastní sociální zařízení -společná kuchyňka. Ranch: -výuka jízdy na koni -turistické vyjížďky -chov strakatých huculských koní.

Ekologická farma. Chov zvířata: -koně -ovce -prodej jehňat: jateční, na výpas. Zemědělská výroba, obhospodařujeme cca 200 hektarů. Pěstování: -obiloviny: pohanka, špalda (osivo) -pícniny -luskovinoobilní směsky (na zrno, v senážních balíkách) -pohanka -špalda.

Zemědělská výroba: - živočičná výroba, chov - hovězího dobytka, skotu. Farma. Prodej: - jateční zvířata.

Služby: - výkrm býků - chov dojných krav - chov masného stáda - chov brojlerů

Zemědělství. Rostlinná výroba: -tel.:583440131 -obiloviny, luskoviny, hořčice, řepka. Živočišná výroba: -tel.:583440163, 583440097 -mléko, jatečný skot, prasata. Zemědělské práce a služby. Oprava: -zemědělské stroje a technika. Závodní jídelna: -Štíty, náměstí Míru 38, tel.:583440167.

Opravy: -motorová vozidla. Nákladní doprava. Rostlinná a živočišná výroba.

Ekologické zemědělství, živočišná výroba, chov: - krávy - ovce - telata - jehňata.

Zemědělská a obchodní činnost: Prodej: -brojlerová kuřata, housata, káčata, husokačeny, krůťata, kuřice -jatečná kuřata a jatečné krůty -pšenice -brambory Kulturní činnost: - hudební činnost - pořádání kulturních akcí a zájezdů - zvučení

Farma - ekologické zemědělství - chov skotu

Rychlé občerstvení BAŠTA Půjčovna - rybářské výbavy - rekreační rybolov Prodej - živé ryby (pstruh, kapr)