Užitkový chov koní, krav, ovcí, koz, drůbeže a jiných hospodářských i domácích zvířat. Ustájení zvířat, kvalitní péče o zvířata, výcvik různého stupně, to vše pouze od zkušených odborníků. Využijte služeb od profesionálů, kteří ví, jak se starat o zvířata.

Westernový ranč Podolí. Pořádání: -dětské letní tábory -školní výlety -firemní akce. Ubytování: -čtyř- a pětilůžkové pokoje -sruby -apartmán. Nabízí: -vyjížďky ve volné přírodě -vodění dětí na ponících -ustájení koní. Občerstvení: -kiosek v areálu ranče (studené i teplé nápoje, jídla, suvenýry).

Zemědělství. -rostlinná výroba -živočišná výroba Technické plyny.

Výroba: - bionafta - mouka - obiloviny - selata - skot. Dopravní služby. Struktura podniku: - rostlinná výroba - živočišná výroba - zemědělská půda - orná půda - výkrm prasat - krávy Charlois - jalovice - ozimá řepka - ozimá pšenice - býci - ozimý ječmen - telata - slunečnice - kukuřice ...

Autodíly a příslušenství: -kompletní sortiment ND pro vozy ŠKODA všech typů a roků výroby -filtry a oleje pro veškeré typy vozidel -ND na zahraniční vozy objednávkou do 24 hodin -veškerá povinná výbava vozidel. Zemědělská činnost. Nákup, prodej: -zbraně a střelivo.

Zemědělská výroba: -chov a výkrm prasat..

Nabízí: -senážní plachty Polydress firmy BP Chemicals Plas Tec. Výhody senážních plachet: -jedná se o dvouvrstvou folii o síle 150 mikronů -UV garance 12 měsíců -plachta je vyrobena z jednoho kusu. Rostlinná a živočišná výroba.

Opravy: -silniční vozidla -pracovní stroje. Práce: -stavební -tesařské -zámečnické -zemní práce s jeřábem a těžkými stroji.

Zemědělství: -rostlinná výroba -chov skotu.

Zemědělství -chov plemenných býků a jalovic.

Zemědělství: -zemědělská výroba.

Zemědělská společnost: -rostlinná a živočišná výroba -prodej ochranné desinfekce deratizace rostlin.

Zemědělské družstvo: -rostlinná výroba -živočišná výroba -opravy zemědělských a lesnických strojů.

Zemědělské družstvo. Výroba, prodej: -lupínky.

Zemědělství: -rostlinná výroba -živočišná výroba.

Odbytové družstvo Bítovka. Výroba produktů rostlinné a živočišné výroby. Prodej pelet.

Chov: -jateční skot -prasata. Pěstování: -obiloviny -hrách.

Zemědělská výroba: -živočišná -chov dojnic -výkrm prasat. Provozní jatka.

Čalounické práce Sedlářství