Chov ryb za účelem celoročního nebo vánočního prodeje se neobejde bez rybářských sádek. Sádky zajistí ideální podmínky pro chov ryb a jejich následný odlov za účelem dodání k cílovým zákazníkům. Chov ryb v sádkách garantuje maximální čerstvost ryb.

Rybářství. Chov, prodej: -ryby-kapr, amur, tolstolobik, štika, candát, sumec -doplňkový chov a prodej: -úhoř, lín, cejn, pstruh -sádkové hospodářství -krmné směsi, doplňkové produkty -vnadící koncentráty, směsi, nástrahy -HIPOINT-sportovní lov ryb -rybářské potřeby-zásilkový prodej. Zarybňování: -vybrané vodní lokality ...

Pohostinství: - restaurace Rybářská bašta, rybárna. Prodej a chov: - sladkovodní ryby. Sportovní rybaření.

Hospodářství Kolowrat: - Kolowratské lesy - Palivové a krbové dříví - Myslivost - Rybářství - Zpracovna ryb - Bažantnice Černíkovice Zámek Rychnov nad Kněžnou

Rybolov zdarma v tomto rybníku je povolen klientům ubytovaným v objektech Strmilovského šachového klubu po dobu jejich pobytu nebo pro sponzory Strmilovského šachového klubu. U rybníka je tábořiště s maringotkou, ohniště a místo k zaparkování auta.

Rostlinná a živočišná výroba. Chov ryb.

Velkoobchod - pivo, limo, půjčovna chladícího zařízení, - autodoprava Servisní dílna - výroba hydraulických hadic, - opravy malé zem., zahrad. a les techniky, Chov ryb Provozovna-sklad/dílna : areál ČSAD (5 května 286) 551 02 Jaroměř - Josefov

Činnost: -rostlinná výroba, -živočišná výroba, -produkce chovných plemenných zvířat, -výroba osiv a sadby, -úrava, zpracování a prodej vlastní produkce, -chov ryb, vodních živočichů a pěstování rostlin na vodní ploše.

Obří akvária - stálá výstava sladkovodních ryb. Restaurace. Ubytování. Prodej: - živé ryby, jezírkové ryby, akvarijní rybičky. Rybolov, chytání ryb.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - živé ryby - chlazené rybí výrobky - krmiva pro zvířata (pro psy, kočky, ptáky, hlodavce, rybičky).

Činnost: - rostlinná a živočišná výroba - rybolov

Lesní výroba a prodej: -surové dřevo -kulatina -tyčovina -dřevní odpad. Možnost zapůjčení lesní techniky. Myslivost: -prodej lovů a poplatkový odstřel trofejové zvěře. Rybářství: -prodej tržních ryb* a rybí násady. Konzultační a poradenská činnost v oboru lesnictví.

Činnost: - prodej palivového dříví - pohřebnictví - provoz skládky TKO - drobná stavební činnost - zemní práce - pronájem plošiny do výšky 160m. - sběrný dvůr - prodej nádob na odpad - prodej písků a štěrků - třídění odpadu - technické služby - chov ryb - lesnictví.

Chov a prodej sladkovodních ryb. Velkoobchod, maloobchod. Farmový chov zvířat. Myslivost. Výlovy rybníků. Poradenská činnost v oblasti chovu ryb, rybářství, rybníkářství a hydrobiologie.

Práce: -zemní -odbahňování rybníků -zhotovování výpustních zařízení rybníků (kbely). Doprava: -nákladní -TATRA -PRAGA V3S. Autoservis: -oprava osobních automobilů -příprava na technické kontroly. Velkoobchodní prodej: -tržní ryby -kapři, pstruzi -líni, candáti, štiky -násady ryb.

Pstruhařství Chov ryb: -siven a pstruh americký. Možnost rybolovu Restaurace Rybářská bašta Ubytování: -3 apartmány-2 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový -v přízemí posezení a sociální zařízení -ceník ubytování 200-250, - Kč/osoba.

Rybářství v Hluboké má již více než 600letou tradici v chovu ryb v rybnících. Nejen na tak starou tradici, ale i na moderní zkušenosti navázala společnost Rybářství Hluboká cz. s.r.o. produkcí ryb na 2 552 ha rybníků. Provozování myslivosti ve dvou vlastních honitbách a sportovního rybolovu včetně lovu na dírkách ve vlastních rybářských revírech ...

Chov akvarijních, bazénových a sladkovodních ryb.

Rybářský svaz Poušov. Posláním svazu je rozvíjet a popularizovat: - rybářský sport, - vykonávat rybářské právo, - zajišťovat chov, - ochranu a lov ryb - chránit životní prostředí.

Služby: -produkce štičího plůdku -pěstování a prodej ryb* -kapr, amur, maréna, štika, lín*. Služby: -slevy pro velkoodběratele. Prodejna v areálu štičích líhní. Prodej: -čerstvé nebo mražené ryby -při nákupu živých ryb* možnost odborného usmrcení a opracování -plody moře.