Využijte bohatý sortiment krmiv pro zvířata. Granule, kapsičky či pamlsky pro psy a kočky, obilné směsi pro hospodářská zvířata, zrní pro ptactvo, vločky pro akvarijní rybičky anebo velký výběr vitaminů a doplňků stravy pro všechny druhy zvířat.

Zemědělské obchodní družstvo Mrákov se zaměřuje na rostlinnou a živočišnou výrobu. Pěstujeme řepku, pšenici, kukuřici a také mák. V živočišné výrobě se specializujeme na chov dojných krav, telat, jalovic a hovězího žíru. V současné době naše družstvo hospodaří na 2 470 ha zemědělské půdy. Zemědělské družstvo: - rostlinná, živočišná ...

Výroba, prodej: - krmné doplňky - fytogenní krmná aditiva.

E-shop: - chovatelské potřeby - krmiva

Poradenství: - výživa hospodářských zvířat. Distribuce: - genetika prasat.

Prodej - výživa koní - krmné směsi, krmivo a doplňky pro koně.

Prodej - prasata - selata - skot Prodej - ječmen - pšenice - oves - šroty

Prodej, e-shop: - krmiva, vitamíny pro papoušky - vitamíny pro holuby, drůbež, králíky. Výroba, prodej, e-shop: - kroužky pro exotické ptactvo, holuby, drůbež (hliník, nerez).

Prodej průmyslových hnojiv a pesticidů, uhlí a nafty. Výživa a ochrana rostlin, rozmetávání organických hnojiv, provádění oprav zemědělských strojů.

Distribuce produktů evropských a amerických značek v ČR - potravinářské výrobky - krmivo - výrobky pro péči o zdraví a krásu.

Společnost OPAGRO s.r.o. se zabývá podpůrnou činností pro zemědělství a posklizňové činnosti. Zprostředkovává velkoobchod a vyrábí průmyslové krmiva v mobilních míchárnách krmiv. Mezi hlavní činnosti patří sklizňové práce jako je sklizeň senáží a kukuřičné siláže, šrotování a výmlat obilovin. Mezi obory podnikání patří: - šrotování obilovin a ...

Kvalitní mlýnské výrobky vám zajistí český podnik s bohatou rodinnou tradicí - Naděžda Feithová, ALFA mlýn a balírna Pouzdřany. Ve vlastním mlýně a těstárně s láskou vyrábíme chlebovou, celozrnou, hladkou, hrubou i polohrubou mouku, chlebové směsi, těstoviny, luštěnivy a zdravou výživu. Dopravu všech našich výrobků poskytneme až k ...

Výroba, distribuce: - krmiva pro exotická zvířata.

Prodej, e-shop: - chovatelské potřeby - krmiva

Nabídka produktů: -minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, ovce, koně -premixy pro prasata a drůbež -minerální lizy pro skot, ovce, koně -kompletní krmiva pro prasat, koně, telata -mediková kompletní krmiva pro selata -mléčné krmné směsi pro telata -konzervační látky do krmných směsí -konzervační přípravky do obilí ...

Prodej: - zemědělské komodity - obiloviny, olejniny, krmiva - rostlinné oleje

Služby: -výcvik psů -ubytování psů (psí hotel, pro psy) 150, - Kč/den -celoroční provoz -individuální lekce a konzultace ohledně výcviku -prodej krmiva.

Obchod se zvířaty určenými pro zájmové chovy. Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů. Podestýlka a stelivo - bez barviv a chemických přípravků, má optimální nedráždící PH. Prodej doplňkových produktů.

Prodej, e-shop: - krmivo pro domácí zvířata v biokvalitě - biokrmivo pro psy a kočky - farmářské ekologické krmivo pro hlodavce, ptáky a terarijní zvířata

Vývoj, výroba, distribuci - přírodní suplementy (nutraceutika) - veterinární přípravky a krmiva - výživa pohybového aparátu - potravinové doplňky.

Prodej, dodávky: - přípravky pro zemědělství, hnojiva, stimulátory úrodnosti půdy - krmné suroviny.

Dovozce krmiva BARDOG pro Evropskou Unii. E-shop s kvalitním krmivem - hypoalergenní, prémiové krmivo pro psy, štěnata, kočky. Poštovné nad 25 € zadarmo. Velkoobchod, prodej: - krmivo pro psy Bardog - prémiová i super prémiová řada - pamlsky, konzervy - krmivo pro kočky.

Prodej - sušené a mražené krmivo pro akvarijní ryby.

Maloobchod, e-shop: - akvária, příslušenství - terária - krmivo pro psy, kočky, hlodavce, ptactvo.

Internetový obchod, e-shop: - veterinární diety - dietní krmivo pro psy, kočky.

Nabízíme vybavení zvěřinců, chov a prodej laboratorních zvířat, podestýlka, krmené diety a chovné technologie.