Lokální i globální dodavatelé ovoce nabízí vždy čerstvé tuzemské i exotické typy ovoce. Jablka, hrušky, banány, pomeranče, citróny, nektarinky, broskve, švestky, třešně, lesní ovoce, kokosy, ananasy a další typy ovoce mohou učinit náš život zdravější.

Ovocnářská farma Miloš Thoř, Pěnčín
Pan Miloš Thoř provozuje již od roku 1992 ovocnářskou farmu v Pěnčíně nedaleko města Liberec. Náš rodinný podnik se zaměřuje na pěstování a prodej jablek, v nabídce mám také vlastní med a jablečný mošt. Jablka pěstujeme v ekologicky nejvhodnějších oblastech, málo zatížené emisemi. Naše ovoce má certifikát.
Ovocnářská farma Miloš Thoř, Pěnčín
Pěstování bio ovoce, bio zelenina.

Maloobchod, prodej: -potraviny -drogerie -smíšené zboží.

Maloochod, prodej: - potraviny - drogerie - ovoce, zelenina.

Maloobchod, distribuce: -ovoce, zelenina -zahradnické potřeby -celoroční prodej tuzemských jablek.

Distribuce regionálních zemědělských plodin, produktů a potravin do gastro provozů. Maloobchodní prodej ovoce a zeleniny od místních farmářů. Výroba a rozvoz teplých pokrmů - GoodFood. GoodFood: Šantova 14, Olomouc Vzorková prodejna: Bratří Wolfů 4, Olomouc

Maloobchod, prodej: - ovoce - zelenina.

Služby: -ekologická farma -chov zvěře -pěstování ovoce. Vinařství -vína, víno, vín -speciální vína, likéry, likér, vínné destiláty, destilát.

Výroba, prodej: -farma -domácí vajíčka -zelenina -ovoce.

Pěstování a prodej: - žampiony - ovoce - zelenina Dovážíme převážně z Polska a tuzemska. Dodáváme malo i velkoodběratelům.

Sklad, prodej, maloobchod, pěstování: - ovoce.

Hospodářské družstvo Rostlinná výroba: - pšenice, ječmen, kukuřice, mák, řepka, vojtěška Živočišná výroba, chov: - krávy, skot Ovocnářství: - jabloně, hrušně, višně a švestky Stavební činnost

Velkoobchod, maloobchod: -ovoce, -zelenina.

Velkoobchod: - ovoce - zelenina

Zemědělské družstvo. Pěstování: - brambory - cibule. Chov: - skot

Ovoce-zelenina Prodej: -ovoce -zelenina.

Export-import: - potravinářství, zemědělství - ovoce - zelenina - sůl - osivo-pšenice, ječmen, oves.

Zemědělská výroba: -rostlinné výrobky -pěstování obilí -ovoce, zelenina.

Import a velkoobchod s ovocem a zeleninou. Rozvoz a dodávky ovoce a zeleniny pro obchody, školní jídelny, veřejné stravování, restaurace, penziony, hotely a jiné velkoodběratele.

Velkoobchod:ovoce, zelenina, suché plody.

Ubytování: -ubytování v podkroví -ubytování 1.patře -ložnice -2 lůžka -koupelna -sprcha -wc obývací pokoj -kuchyňka -vinný sklípek -degustace.

Ovocnářství Sady, pěstování a prodej jablek.