Pro úspěšný začátek pěstování plodin je nezbytné zakoupit osiva a semena požadovaných rostlin. Zakoupit si můžete osiva kukuřice, obilnin, cukrové řepy nebo třeba slunečnice. Kromě osiv je potřeba pořídit i hnojiva a chemické přípravky na výživu a ochranu.

BRELEX s.r.o.
Společnost BRELEX s.r.o. se specializuje na dodávky kompletního sortimentu chmelových produktů. V našem sortimentu naleznete více jak 80 odrůd chmele, chmelové granule, bio - chmel, lisovaný chmel, chmelové extrakty, pivovarské kvasinky či slad. Dodáváme české, slovinské, americké, německé ale i novozélandské odrůdy chmele. Sídlíme v Praze na ...
BRELEX s.r.o.
Skladování, prodej, nákladní autodoprava: -agrochemikálie -pesticidy -chemické přípravky na ochranu rostlin -mořidla na obilniny -obilniny, zrniny. Podnikání v oblasti nakládání s odpady. Prodej zemědělských komodit. Terénní poradenství, pořádání seminářů.

Zabýváme se zemědělskou činností.

Prodej: - zemědělské komodity - obiloviny, olejniny, krmiva - rostlinné oleje

Výkup, prodej, obchod: - zemědělské komodity - surové rostlinné oleje, rafinované rostlinné oleje - slunečnicové semeno - řepkové semeno - obiloviny v krmné i potravinářské kvalitě - mák - hořčice žlutá - lněné semeno - řepkový šrot extrahovaný - sojový šrot - řepkové výlisky (pokrutiny) - slunečnicový šrot

Činnost: - obchod s komoditami (obilniny, oleje a sušené mléko) Služby: - provoz dražební internetový portál

Činnost - export, import zemědělských komodit.

Výroba reklamních stojanů a medií POS z dřeva a kovu. Pěstování a prodej zeleniny, specializace na česnek paličák a Vlašský ořech.

Obchodní společnost pro zemědělské produkty, dovoz, vývoz, tuzemský obchod a zprostředkování. Zemědělská výroba: - výkrm jatečních zvířat - odchov telat - produkce prasat. Hovězí dobytek, prasat. - telata - zástavový skot - jateční býci - jatečné jalovice - plemenné jalovice - selata - jatečná prasata. Maso a ...

Import a export - krmiva - obilí - olejniny Velkoobchod - obilí - olejniny Velkoobchod - krmiva

Velkoobchod, e-shop: - lanýže - lanýžové produkty - sýry s lanýžem - těstoviny s lanýži

Pěstírna hub a velkoobchod s lesními plody. Nabídka: - čerstvé, sušené, mražené a konzervované houby. Čerstvé produkty: - čerstvé žampiony v několika jakostních třídách a balení - hlíva ustřičná - Shii take - nameko - hřibovité houby - liška obecná - borůvky - brusinky.

Prodej, dodávka, distribuce Kompletní servis spojený se zemědělskou produkcí. Dosušení produktů, uskladnění, chemická ochrana a možnost balení (pytlování, bagování). Obiloviny, olejniny, luskoviny, okopaniny, pícniny, krmné doplňky. Zemědělská produkce: -řepka olejná, slunečnice černá a žíhaná, mák -hořčice černá a bílá, len -pšenice ...

Zabýváme se nákupem, prodejem a vlastní výrobou. Sortiment - konzumní brambory, loupané brambory, loupaná zelenina, ovoce, zelenina, vejce, sterilovaná zelenina a kompoty. U loupaných výrobků se jedná převážně o vakuové balení s delší dobou trvanlivosti.

Vývoz potravinářské a krmné pšenice, ječmene, řepky olejné, žita, ovsa, kukuřice a hrachu.

Zpracování a rozvoz: - brambory (loupané, vakuované, krouhané, vařené) - kořenová zelenina (loupaná, krouhaná). Sídlo firmy: - Lipník nad Bečvou, Mánesova 1382.

Akciová společnost Agropol je obchodní společnost s holdingovým uspořádáním zaujímající významné postavení na trhu zemědělských komodit.

Nabídka technického poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví a energetiky.