Pro úspěšný začátek pěstování plodin je nezbytné zakoupit osiva a semena požadovaných rostlin. Zakoupit si můžete osiva kukuřice, obilnin, cukrové řepy nebo třeba slunečnice. Kromě osiv je potřeba pořídit i hnojiva a chemické přípravky na výživu a ochranu.

Zemědělské družstvo: - rostlinná výroba - živočišná výroba.

Rostlinná a živočišná výroba.

Pěstění, velkoobchod, prodej: - zelenina - brambory - celer - cibule - kedlubny - mrkev, petržel - pór - ředkvičky - saláty, zelí - ostatní

Zemědělské družstvo. Rostlinná výroba.

Rostlinná výroba: - pšenice krmná + potravinářská - ječmen sladovnický - řepka olejná - slunečnice - proso - kmín, oves, bob...

Zemědělská výroba: - rostlinná - živočišná - prodej jablek

Velkoobchod: - zemědělské komodity Zemědělská výroba

Pěstování a prodej: - brambor - obilovin - medu.

Výroba: - krmiva - krmných směsí. Krmivo a krmné směsi pro zvířata. Zemědělská výroba - rostlinná. Posklizňová úprava - obiloviny.

Rostlinná výroba Živočišná výroba

-Zprostředkovatelská činnost ( kromě zprostředkování práce ) Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3, 5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí

Zemědělská společnost Kosova Hora provozuje jatka v Sedlčanech, kde prodává hovězí a vepřové maso. Na jatkách se jen dobytek poráží a maso v půlkách, ve čtvrtích nebo rozbourané se prodává řezníkům, výrobnám, ale i maloodběratelům. Na středisku Nedrahovice prodáváme obilí a brambory. V Lavičkách brambory, ZVPP Doublovická selata.

Pronájem: - nemovitosti. Velkoobchod: - obilí - osiv - krmivo. Zprostředkování velkoobchodu.

Zemědělská výroba: - rostlinná výroba - živočišná výroba.

Zemědělská výroba: - rostlinná výroba. Výroba, prodej: - kompletní krmné směsi - obiloviny. Služby: - skladování, sklady - doprava, přeprava.

Ekologická farma. Zemědělská výroba: - živočišná výroba: - hovězí skot bio - jehněčí maso bio - rostlinná výroba: - seno na krmení - nahosemenný oves bio pro výrobu potravin. Truhlářská výroba: - eurookna na zakázku - eurodveře na zakázku.

Zemědělská výroba: -rostlinná výroba: - obiloviny, luštěniny, pícniny - živočišná výroba: - chov brojlerů.

Zemědělské zásobování a nákup. Prodejna: - krmné směsi, krmiva - obiloviny, šroty - hnojiva - agrochemikálie - osiva. Prodej, servis. - zemědělské techniky. Prodej: - náhradní díly.

Zemědělské zásobování a nákup. Prodejna: - pytlové krmné směsi, krmiva - obiloviny, šroty - hnojiva - agrochemikálie - osiva.

Zemědělské zásobování a nákup. Prodejna: - pytlové krmné směsi, krmiva - obiloviny, šroty - hnojiva - agrochemikálie - osiva.

Zemědělské zásobování a nákup. Prodejna: - krmné směsi, krmiva - obiloviny, šroty - hnojiva - agrochemikálie - osiva.