Pro úspěšný začátek pěstování plodin je nezbytné zakoupit osiva a semena požadovaných rostlin. Zakoupit si můžete osiva kukuřice, obilnin, cukrové řepy nebo třeba slunečnice. Kromě osiv je potřeba pořídit i hnojiva a chemické přípravky na výživu a ochranu.

Zemědělské služby: - sklizeň kombajnem - setí obilí. Rostlinná výroba.

Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. se zabývá zemědělskou prvovýrobou. Zaměřujeme se na rostlinnou a živočišnou výrobou, dále provozujeme nákladní vnitrostátní silniční dopravu a provádíme opravy dopravních prostředků či strojů. Naše rodinná farma obhospodařuje celkem 2500 hektarů zemědělské půdy a živočišná výroba se soustředí na produkci ...

Rodinná farma Lotouš. Pěstování, výroba: - jahody - ovoce (meruňky, třešně, broskve, švestky) - zelenina (brambory, kapusta, dýně, cibule) - obiloviny.

Výroba: -rostlinná: -obilí, řepka, hořčice, hrách. -živočišná: -výkrm prasat. -chov skotu.

Výroba: - krmiva - krmných směsí. Krmivo a krmné směsi pro zvířata. Zemědělská výroba - rostlinná. Posklizňová úprava - obiloviny.

Rostlinná výroba Živočišná výroba

Jsme zemědělský výrobce ve středočeské obci Černuc, působíme na českém trhu od roku 1993. Zaměřujeme se na zemědělskou, rostlinnou i živočišnou výrobu. Našimi hlavními zemědělskými produkty v oblasti rostlinné jsou cukrová řepa, řepka, obiloviny. Naše živočišná výroba se orientuje na chov skotu a produkci mléka.

Prodej zemědělských komodit -sláma -seno -šrot -obilí

Zprostředkování obchodu. Zprostředkování služeb: -doprava -úprava a zpracování zemin a zemědělských produktů. Velkoobchod: -zemědělské produkty -chemické látky a výrobky.

Soukromá ovocnářská farma: - pěstování ovoce a vinné révy. Moštárna.

Výroba rostlinných produktů a pěstování obilí.

Krouhárna zelí. Výroba: - marinované zelí - kysané zelí - zelné saláty.

Zemní práce Soukromý zemědělec Dodávka - zemědělské produkty - obilí - balíkované seno a sláma

Lesní rekultivační práce Ovocnářství

Potravinářská výroba Rostlinná výroba Živočišná výroba Ustájení koní

Rostlinná výroba Živočišná výroba

Rostlinná výroba Živočišná výroba

Zahradní architektura Prodej a montáž - závlahové systémy Pěstování - rostliny - vodní, podvodní, plovoucí, vlhkomilné - lekníny - trávy

Rostlinná výroba Živočišná výroba

Rostlinná výrobaporadenství v oblasti rostlinné výroby

Rostlinná výroba Živočišná výroba