Pěstování, konzervaci, sušení, dovoz a přímý prodej zeleniny nabízí jak zahraniční firmy, tak lokální podnikatelé. Nakupujte velkoobchodně i maloobchodně kořenovou, košťálovou, plodovou, listovou, cibulovou i luskovou zeleninu ve standardní či bio kvalitě.

Zemědělský podnik Malše a. s.
Zemědělský podnik Malše a. s. se zaměřuje na pěstování, zpracování a prodej zelí. Na úrodných lánech pěstujeme zelí, které dále zpracováme. Dodáváme kvalitní zelné produkty ve spotřebitelském balení, kysané zelí červené i bílé. V naší činnosti navazujeme na stoletou tradici krouhárny, roudenské zelí získalo ochrannou známku Kontrolované ...
Zemědělec, pěstování, prodej: - brambory, cibule, zelí - jablka, hrušky, švestky.

Zemědělské družstvo Kunžak se nachází v okrese Jindřichův Hradec a v současné době hospodaří na 2500 ha zemědělské půdy. Zaměřujeme se na pěstování, brambor, pšenice, řepky a také sílážní kukuřice. V rámci živočišné výroby se zabýváme chovem hovězího dobytka a prasnic. Sídlíme na adrese Střížovická 420, Kunžak. Zemědělské družstvo, ZD: - ...

Supermarket. Maloobchod, prodej: -potraviny -zelenina -drogerie -průmyslové zboží -prádlo.

Pěstování, prodej: - konzumní brambory - cibule. Chov, prodej: - masný skot, hovězí dobytek.

Produkce: -čerstvé houby. Výroba: -čerstvé salátové výhonky - cca 9 druhů sušených hub

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -pro jídelny, restaurace, školky a nemocnice -loupané brambory balené -konzumní a sadbové brambory -loupaná cibule.

Farma Vícemil - ekofarma. Pěstování potravin bez chemického ošetření: - zelenina - bylinky - bobuloviny - ovoce.

Výroba, prodej: - krouhané zelí - hlávky zelí.

Rodinná farma, pěstování: - brambory - zelí - cibule - jahody, samosběr jahod - dýně, okurky.

Soukromý zemědělec Petr Toman se zabývá zejména rostlinnou výrobou, která je zaměřena na pěstování brambor, pšenice a řepky. Naleznete nás na jihu Čech v obci Mladějovice. Zemědělská výroba: - pšenice - řepka - brambory. Dodáváme stálým odběratelům i novým zájemcům.

Pěstování, prodej: - žampióny - jedlé houby

Ekologická farma: -chov masný skot, kanadská pastevní prasata -pěstování kořenové zeleniny, rostliny a jahody -nabízí jedlé květy, řezané květiny včetně aranžerských služeb.

Maloobchod,prodej: -potraviny -ovoce,zelenina -uzeniny -pečivo -drogerie -průmyslové zboží.

Velkoobchod, prodej: -ovoce -zelenina -přírodní šťávy z ovoce -džusy, mošty.

Pěstování, zpracování, prodej: -polní a rychlená skleníková zelenina -kořenová a plodová. Opravy nákladních vozidel.

Zemědělství-rostlinná a živočišná výroba Rostlinná výroba: -pěstování obilovin, řepky, brambor -brambory sadbové, průmyslové, konzumní a velmi rané odrůdy Živočišná výroba: -chov skotu -dojnice s mléčnou produkcí, telata, jalovice, býci -chov prasat -plemenný chov prasat se statutem nukleového chovu - plemeno české bílé ...

Služby: -zemědělství -rostlinná výroba -brambory -živočišná výroba -oprava zemědělských strojů.

Služby: -zemědělství -rostlinná výroba -pěstování brambor, zeleniny -živočišná výroba.

Šlechtitelská stanice, šlechtění, množení: -traviny -jeteloviny -česnek, krmná mrkev. Prodej: -travní směsi -ptačí zob -proso -oves nahý -slunečnice -lesknice -senegalské proso -len, řepka, ječmen, kukuřice, pšenice -krmná mrkev.

Služby: -živočišná výroba, výroba mléka, -odchov selat a výkrm prasat, prodej na grilování, domácí porážky -chov ovcí-jehňata -jednodenní a osmitýdenní kuřice -rostlinná výroba -brambory, bramborová sadba, obilniny, řepka -zednictví-provádění stavebních prací -automobilová a traktorová doprava -práce autojeřábem ...

Prodej: -kořenová zelenina -mrkev, petržel, pastyňák -zelí krouhárenské i ke skladování -čínské zelí, pór, červená řepa -jahodová sadba -množení jahodníkových sadeb.

Služby: -zemědělské práce -šlechtění sadbových brambor -doprava Prodej: -konzumní brambory -vepřové maso v půlkách -maso hovězí ve čtvrtích. Zakázková dřevovýroba: -zakázkové truhlářské práce -žebříky -štafle.