Chcete začít pěstovat rostliny nebo je šlechtit? Zakupte si potřebná semena, osiva nebo rovnou květiny. Pro efektivnější výsledky je dobré si kromě zahrádkářských potřeb pořídit i vhodná hnojiva a postřiky, které podporují vývoj rostliny a chrání ji.

Zahradnictví: -sadovnická realizace -okrasné dřeviny -balkonové květiny -smuteční vazba -výsadba okrasných zelení -parkové úpravy -sadba rostlinný materiál. Prodej: -sazenice zeleniny -sazenice okrasných květů.

Květinářství U Kašny Květinářství. Maloobchod, prodej: - květiny - semena - sazenice - hnojivo.

Květinářství Phoenix Maloobchod, prodej: -květiny řezané -pokojové květiny. Vazárna. Kurzy, školení. Pohřebnictví.

Prodej: - travní směsi - hnojiva a půdní kondicionery - přípravky na ochranu rostlin - zahradní a komunální technika. Poradenství v oblasti trávníkářství, morfologie, systematiky rostlin, výživy a hnojení, fytopatologie, pedologie, hydrologie a mnoho dalších.

Semenářské družstvo. Zemědělská výroba.

Semenářství. Maloobchod, prodej: - zahrádkářské potřeby - semena - osiva - květiny - hnojiva - postřiky.

Velkoobchod, prodej: -semena

Maloobchod, prodej: -osivo a sadba pro pěstitele v rostlinné výrobě. Služby: -autodoprava.

Služby: - znalosti v oboru pěstování rostlin pod umělým osvětlením - široký sortiment potřeb pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením - půjčování pomůcek (luxmetr na měření intenzity světla - kvalita výbojek či stínidla, děrovací kleště na PE-hadici, profesionální tacker aj.) - návrh projektů, konzultace a poradenskou činnost.

Pěstujeme sazenice pro zakládání živých plotů. Jedná se o thuje, cypřišky, habry a další.

Semena, osiva. Nové sídlo firmy: Oseva Agri Chrudim, a.s. Kočí č.p. 159 538 62 Kočí

Velkoobchod MONSANTO. Prodej, poradenství v oboru. Osiva DEKALB: -kukuřice, řepka, slunečnice vč. GMO - geneticky modifikované organizmy. Přípravky: -na ochranu rostlin v zemědělství -na odstranění plevelů -ROUNDUP totální herbicid -GUARDIAN -MONITOR.

Zahradnické služby: - úpravy parků - školkařství - maloobchodní i velkoobchodní prodej rostlinného materiálu - výsadba a údržba zeleně - zakládání biokoridorů - pokládání travních koberců - čisté terénní úpravy - kácení stromů, frézování pařezů Zahradnictví a okrasná školka Malotice: tel.: 321 796 013

Maloobchodní prodej: -květiny -vázání kytic a věnců.

Služby: -semenářské středisko -výroba, čištění a velkoobchodní prodej osiv -vnitrostátní autodoprava.

Semenářství. Prodej, maloobchod: - zahrádkářské potřeby - semena - osiva - sazenice. Sídlo: - Těrlicko, Horní Těrlicko 702.

Zahradnické služby, sadové a parkové úpravy. Výsadba zeleně. Prodej, maloobchod: - květiny (řezané, živé) - sazenice - hnojiva - zemina - keramika - osiva.

Výhradní obchodní zástupce firmy EGT system spol. s r. o. pro oblast Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Prodej: - přípravky na ochranu rostlin - certifikovaná osiva - pevná a listová hnojiva. Poradenství v zemědělství: - zpracovní plánů ochrany a výživy rostlin - pomoc při evidenci přípravků na ochranu rostlin - bezpečnostní ...

Maloobchod, prodej: -semena-osivo -zelenina -květiny -zahradní hnojiva a zemina -zahradní plasty -chemické postřiky k ochraně rostlin -zahradní nářadí -krmivo pro drobné zvířectvo.

Zahradnictví. Prodej květin.

Zahradnictví. Velkoobchod, maloobchod: - okrasné keře - okrasné a ovocné stromy.

Obchodní činnost. Prodej, balení: -osivo.

Šlechtění hybridních paprik. Produkce, prodej: -osiva papriky.