Chcete začít pěstovat rostliny nebo je šlechtit? Zakupte si potřebná semena, osiva nebo rovnou květiny. Pro efektivnější výsledky je dobré si kromě zahrádkářských potřeb pořídit i vhodná hnojiva a postřiky, které podporují vývoj rostliny a chrání ji.

Výroba a prodej kvalitních osiv obilovin, luskovin, olejnin, trav a směsí.

Semenářská organizace - množitelství zahraničních odrůd - množitelství perspektivních odrůd domácího původu - výzkumné úkoly především problematiky pícnin a olejnin - novošlechtění a šlechtění vlastních odrůd

Nákup, prodej: - obiloviny - olejniny Prodej: - průmyslová hnojiva - osiva

Výroba, prodej: -umělé květiny, stromky -bonsaje -dekorace interiérů. Maloobchod, prodej: -květiny, květinářství -dárkové předměty, zboží -dárky.

Zahradnictví, květinářství. Výroba, prodej: - růže - keře - ovocné stromky - balkónové květiny - sazenice zeleniny a letniček. Služby: - vazba kytic a věnců.

Zahradnictví, květinářství. E-shop, maloobchod, prodej: - rozvoz květin, kytic do domu, donáška květin do domu - řezané, hrnkové květiny, sazenice - okrasné a ovocné stromy, keře - sazenice, semena, cibuloviny - hnojiva.

Zemědělská výroba: - rostlinná výroba - pěstování sazenic lesních dřevin. Lesnické práce.

Prodej osiv pro ekologické zemědělce

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod

Prodej, e-shop: - pěstební boxy - komplety pro pěstování - osvětlení - pěstební nádoby - chemie a ochrana rostlin.

Zahradnictví - Biopřípravky pro domácnost, zahradu atd.-Osivo, sadba, směsi Nafukovací domy na zahrádku pro děti Nabízíme velký sortiment materiálů pro stavbu oplocení Pletivem, Oplocení Průmyslové Oplocení s lesnického pletiva s dřevěnými sloupky.Dřevěné oplocení a Kované oplocení, Dřevěný obklad tepelná izolace na dům či chatu a také dřevěný ...

Šlechtitelská stanice. Služby: -šlechtění trav a jetele. Velkoobchod: -travní, jetelová osiva.

Semenářství. Maloobchod, prodej: - zahrádkářské potřeby - semena - osiva - květiny - hnojiva - postřiky.

Semenářství. Prodej, maloobchod: - zahrádkářské potřeby - semena - osiva - sazenice. Sídlo: - Těrlicko, Horní Těrlicko 702.

Výhradní obchodní zástupce firmy EGT system spol. s r. o. pro oblast Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Prodej: - přípravky na ochranu rostlin - certifikovaná osiva - pevná a listová hnojiva. Poradenství v zemědělství: - zpracovní plánů ochrany a výživy rostlin - pomoc při evidenci přípravků na ochranu rostlin - bezpečnostní ...

Šlechtění hybridních paprik. Produkce, prodej: -osiva papriky.

Grow shop s profesionálními potřebami pro profesionální pěstitele, potřeby pro pěstování.

Zahradnictví. Zahradnické služby: - realizace a údržba zahrad. Maloobchod, prodej: - listnaté a jehličnaté keře - trvalky a skalničky - ovocné stromy a keře - sazenice zeleniny - letničky - zemina - postřiky - hnojiva.

Zahradní centrum, prodej: - sazenice - zelenina - květiny - okrasné stromky - keře - sudová vína - pěstitelská pálenice.

Zahradnictví. Výroba, pěstování: -solitérní dřeviny pro zahrady, aleje, zahrady -poloodrostky, odrostky -stromy, stromky. Výsadba, údržba, zakládání: -okrasné zahrady, zahrádky -zeleň, parky -přesazování vzrostlých stromů. Služby: -zavlažování zeleně. Instalace, realizace: -vodní nádrže v zahradách, jezírka -fontány ...

Zahradnictví. Prodej: - sazenice, květiny.

Výroba: - mléko - krmiva. Prodej: - osiva, krmiva, hnojiva.

Výroba: - mléko - krmiva. Prodej: - osiva, krmiva, šroty - hnojiva - kuřice - krmné brambory.

Květinářství. Prodej: - květiny - drobná keramika - zahradnické potřeby.