V sortimentu ostatních zemědělských produktů se nachází seno a sláma v kulatých a kvádrových balících, zemědělské plodiny, přadné rostliny, pytle a velkoobjemové vaky, osiva, semena rostlin a plodin a v neposlední řadě také doplňkové agrární komodity.

Export, vývoz, import, dovoz, prodej: - hutní materiály: - profily, trubky, plechy - zemědělské produkty - palivové dřevo - výrobky ze dřeva, dřevěné výrobky.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod

-Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost

Dodávka, prodej: - komponenty pro výrobce krmných směsí a chovatele hospodářských zvířat - poradenská služba.

Nabízíme velkoobchodní prodej hovězích a vepřových kůží. Vykupujeme hovězí a vepřové kůže. Kontaktní osoba: Vladimír Simon, mobil: 605 264 702, email: vykupkuzi@primehide.com

-Návrhy vybavení interiérů včetně individuálních návrhů nábytku, vyjma činností vyhrazených autorizovaným architektům dle § 4 zák.č. 360/1992 Sb.a činností prováděných v režimu zák.č. 35/1965 Sb. (autorský zákon)

Naše společnost nabízí kompletní zemědělské služby osevu, orby a sklizně za využití vlastních zemědělských strojů. Provozujeme rovněž prodej krmiv, osiva i mláďat malých hospodářských zvířat.

Zemědělská výroba: - rostlinná - živočišná.

Kovoobráběčství. Velkoobchod Vymezení: - zemědělskými produkty - potravinami, nápoji a tabákem - textilem, oděvy, obuví - drogistickými a kosmetickými výrobky - elektrickými přístroji a spotřebiči pro domácnost - nahranými nosiči zvukových a zvukově-obrazových záznamů - nenahranými nosiči zvukových a zvukově-obrazových záznamů ...

Prodej soli: - posypová - krmná - tabletová - nakládací - speciální. Prodej: - jablečné výlisky - krmné granulované mláto - suroviny k výrobě krmiv.

Společnost obchodující se zemědělskými produkty. Nákup, prodej: - hovězí dobytek včetně telat - prasata a selata - obilí - hrách, mák, pohanka, sója, slunečnice - lněné semínko, řepka, hořčice - kmín, fazole. Sídlo: K Třešňovce 247 533 75 Dolní Ředice

Sladovny, sladovna. Výroba, prodej: -slad ječmenný(český, diastatický, mnichovský a speciální pražené slady) -slad pšeničný Výroba, montáž: -zařízení pro sladovny.

Přístroje a systémy pro úspory energie, inteligentní budovy, projekty řídících systémů. - kompletní dodávky řídících systémů budov (MaR) "na klíč". - dodávky řídících systémů složitějších rodinných domů Honeywell Hometronic. - dodávky systémů distribuované inteligence typu LonWorks. - projekty řídících systémů. - vývoj aplikačního ...

Prodej - zemědělské výrobky Velkoobchod a prodej - krmiva Velkoobchod - chovatelské potřeby - krmiva

Farmářské trhy na Kulaťáku patří k prvním farmářským trhů v České republice. Na Vítězném náměstí (Kulaťáku) fungují farmářské trhy již od roku 2009. Naší snahou je dát příležitost v první řadě prvovýrobcům a prvopěstitelům. Snažíme se vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí se širokým sortimentem reflektujícím sezónní produkty. Na trzích na ...

Prodej: -produkty rostlinné a živočišné výroby.

Obchodní služby: - distribuce bavlny - zprostředkování obchodů v textilu - průzkum trhu - konzultační činnost v oblasti bavlny a textilu.

Výzkum, vývoj a produkce přípravků s mykorhizními houbami, které jsou ekologickou, efektivní a ekonomickou pomocí při pěstování rostlin. Základem je přátelský vztah mezi půdními houbami a rostlinou, odborně nazývaný MYKORHIZA. Na výzkumu a vývoji mykorhizních produktů firma spolupracuje s několika vědeckými a komerčními institucemi na mezinárodní ...

Stavební činnost: -rodinné domy na klíč -rekonstrukce bytů -průmyslové stavby -zateplení budov -truhlářské práce. Zemědělská činnost: -zemědělská produkce.

Dodávky surovin pro výrobu krmiv: - produkty živočišného původu - jehněčí, zvěřinová a drůbeží moučka, plazmový a hemoglobinový prášek. - rybí produkty - lososová, tuňáková, krevetová a pstruhová moučka, rybí olej - bramborové vločky, proteiny - pivovaraské kvasinky - zlomková rýže - tuky - krmná kukuřice.

Zahraniční obchod, export, import: - živočišné a rostlinné tuky - zastoupení turecké společnosti EVYAP, výrobce toaletních a tekutých mýdel, šamponů, zubních past, detergentů a dalších výrobků.

Prodej zemědělských komodit.

Nákup, prodej, import, export: - zemědělské komodity.

Výroba: - bionafta - mouka - obiloviny - selata - skot. Dopravní služby. Struktura podniku: - rostlinná výroba - živočišná výroba - zemědělská půda - orná půda - výkrm prasat - krávy Charlois - jalovice - ozimá řepka - ozimá pšenice - býci - ozimý ječmen - telata - slunečnice - kukuřice ...

Nákup a prodej: -zemědělské výrobky -zemědělské potřeby -agrochemikálie -hutní materiál -pohonné hmoty. Výroba, prodej: -krmné směsi.