V sortimentu ostatních zemědělských produktů se nachází seno a sláma v kulatých a kvádrových balících, zemědělské plodiny, přadné rostliny, pytle a velkoobjemové vaky, osiva, semena rostlin a plodin a v neposlední řadě také doplňkové agrární komodity.

Vytváříme satelitní vyhledávací systém zájmových bodů do GPS navigačních přístrojů.

Prodej: - lisy, čerpadla, kvasinky a potřeby pro pěstitelské pálení - nabídka enzymů, živných solí, kvasných zátek, odpěňovačů, ručního refraktometru IMF pro měření cukernatosti - poradenství.

zahraniční obchod -nákup komodit

-Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví -Specializovaný maloobchod

Akciová společnost Agropol je obchodní společnost s holdingovým uspořádáním zaujímající významné postavení na trhu zemědělských komodit.

Velkoobchod, prodej: - osiva a zemědělské komodity

Výkup, nákup, zpracování: - kožešiny, kůže, ovčí vlna. Zakázková výroba, opravy: - výrobky z kožešiny, kůže či ovčí vlny.

Zpracování, výroba: - olejniny na biooleje a bionaftu, bionafta.

Export, import: -zemědělské komodity: -máku, kmínu, len, lnu, hořčice, hrách, peluška, pohanka, sorghum, saflor, hrachu -slunečnice -kukuřice krmná, pšenice, řepka olejná, lesknice, proso, koriandr, jáhly.

Export, vývoz, import, dovoz, prodej: - hutní materiály: - profily, trubky, plechy - zemědělské produkty - palivové dřevo - výrobky ze dřeva, dřevěné výrobky.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod

-Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost

Dodávka, prodej: - komponenty pro výrobce krmných směsí a chovatele hospodářských zvířat - poradenská služba.

Nabízíme velkoobchodní prodej hovězích a vepřových kůží. Vykupujeme hovězí a vepřové kůže. Kontaktní osoba: Vladimír Simon, mobil: 605 264 702, email: vykupkuzi@primehide.com

-Návrhy vybavení interiérů včetně individuálních návrhů nábytku, vyjma činností vyhrazených autorizovaným architektům dle § 4 zák.č. 360/1992 Sb.a činností prováděných v režimu zák.č. 35/1965 Sb. (autorský zákon)

Zemědělská výroba: - rostlinná - živočišná.

Kovoobráběčství. Velkoobchod Vymezení: - zemědělskými produkty - potravinami, nápoji a tabákem - textilem, oděvy, obuví - drogistickými a kosmetickými výrobky - elektrickými přístroji a spotřebiči pro domácnost - nahranými nosiči zvukových a zvukově-obrazových záznamů - nenahranými nosiči zvukových a zvukově-obrazových záznamů ...

Prodej soli: - posypová - krmná - tabletová - nakládací - speciální. Prodej: - jablečné výlisky - krmné granulované mláto - suroviny k výrobě krmiv.

Společnost obchodující se zemědělskými produkty. Nákup, prodej: - hovězí dobytek včetně telat - prasata a selata - obilí - hrách, mák, pohanka, sója, slunečnice - lněné semínko, řepka, hořčice - kmín, fazole. Sídlo: K Třešňovce 247 533 75 Dolní Ředice

Sladovny, sladovna. Výroba, prodej: -slad ječmenný(český, diastatický, mnichovský a speciální pražené slady) -slad pšeničný Výroba, montáž: -zařízení pro sladovny.

Přístroje a systémy pro úspory energie, inteligentní budovy, projekty řídících systémů. - kompletní dodávky řídících systémů budov (MaR) "na klíč". - dodávky řídících systémů složitějších rodinných domů Honeywell Hometronic. - dodávky systémů distribuované inteligence typu LonWorks. - projekty řídících systémů. - vývoj aplikačního ...

Prodej - zemědělské výrobky Velkoobchod a prodej - krmiva Velkoobchod - chovatelské potřeby - krmiva

Farmářské trhy na Kulaťáku patří k prvním farmářským trhů v České republice. Na Vítězném náměstí (Kulaťáku) fungují farmářské trhy již od roku 2009. Naší snahou je dát příležitost v první řadě prvovýrobcům a prvopěstitelům. Snažíme se vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí se širokým sortimentem reflektujícím sezónní produkty. Na trzích na ...

Obchodní služby: - distribuce bavlny - zprostředkování obchodů v textilu - průzkum trhu - konzultační činnost v oblasti bavlny a textilu.